Najszybsze motywy WordPress 2022

Najszybsze motywy Wordpress 2022

Opisane poniżej motywy mogą pomóc w stworzeniu szybkiej i niestandardowej witryny WordPress, bez względu na posiadane doświadczenie techniczne, budżet lub cele biznesowe.

Pamiętaj, że dane dotyczące czasu ładowania są dołączone do każdego motywu. Dane te zostały zebrane przez uruchomienie witryny demonstracyjnej każdego motywu za pomocą narzędzi WebPageTest, GTmetrix i Pingdom. Wymienione wartości są w pełni załadowanymi wynikami dla każdego narzędzia. Żądania HTTP są również wymienione dla każdego motywu. Zostały one zmierzone przez GTmetrix.

Astra

Czas pełnego załadowania strony internetowej: 60 ms

Czas ładowania GTmetrix: 1,3 sekundy

Czas ładowania Pingom: 601 ms

Żądania HTTP:  63

Web Design Agency Demo szybkiego motywu WordPress Astra

Astra to uniwersalny motyw WordPress zaprojektowany z myślą o szybkości i łatwości użytkowania. Dostępna jest darmowa, bogata w funkcje wersja Astry, a także wersja premium.

Motyw Astry wykorzystuje waniliowy JavaScript, czysty kod i brak jQuery, aby zapewnić szybkie ładowanie. Jest również kompatybilny z wbudowanym edytorem WordPress Gutenberg, kreatorami stron i większością wiodących wtyczek WordPress, aby zapewnić łatwość użycia. Wreszcie, dzięki ponad 180 szablonom początkowym, Astra umożliwia każdemu, na dowolnym poziomie umiejętności, łatwe tworzenie i uruchamianie stron internetowych.

Socially Viral

Czas pełnego załadowania strony internetowej: 1.330 sekund

Czas ładowania  GTmetrix : 917 ms

Czas ładowania Pingom : 318 ms

Żądania HTTP:  37

Demo Layout 1 motywu SociallyViral WordPress

 

SociallyViral to motyw w stylu magazynu, zaprojektowany specjalnie dla użytkowników, którzy chcą stworzyć witrynę z treściami wirusowymi na WordPress . Więc jeśli masz dużo angażujących treści i chcesz atrakcyjnego i dobrze zorganizowanego projektu, który przemawia do dużej liczby odbiorców, to jest to temat dla Ciebie.

Zobacz również: Profesjonalny post na blogu. 8 kroków

Oprócz przyciągania ruchu wirusowego, SociallyViral ładuje się niesamowicie szybko, dzięki czemu Twoje treści mogą mieć większe szanse na ranking w wyszukiwarkach. Chociaż ma wyższy całkowity rozmiar strony niż wiele motywów na tej liście, ukrywa większość treści za przyciskiem Załaduj więcej. Ponieważ przyciski wczytywania wymagają mniej treści, aby pojawiały się z góry dla użytkownika, strona internetowa jest generowana znacznie szybciej niż w przypadku korzystania z nieskończonego przewijania lub podziału na strony.

GeneratePress

Czas pełnego załadowania strony internetowej: 1.435 sekund

Czas ładowania  GTmetrix : 658 ms

Czas ładowania Pingom : 407 ms

Żądania HTTP: 14

Demo szybkiego motywu WordPress GeneratePress-1

 

GeneratePress to motyw WordPress zbudowany z szybkością i doświadczeniem użytkownika jako jego głównymi priorytetami. Ma wersję darmową i premium, którą możesz zobaczyć na stronie głównej witryny powyżej.

Nowoczesny marketing – pozycjonowanie Łódź

Zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych standardów kodowania WordPress, w tym zamiany jQuery na waniliowy JavaScript, GeneratePress oferuje wiele zalet. Po pierwsze, jest kompatybilny z większością wtyczek WordPress , w tym WooCommerce. Jest również niesamowicie lekki. W rzeczywistości domyślna instalacja z tym motywem to mniej niż 30 KB. I dobrze integruje się z innymi narzędziami z twojego stosu technologicznego.

Schema

Czas pełnego załadowania strony internetowej: 1,534 sekundy

Czas ładowania GTmetrix: 5,7 sekundy

Czas ładowania Pingom : 472 ms

Żądania HTTP:  38

Domyślne demo szybkiego schematu motywu WordPress

 

Schema znany jest z szybkiego czasu ładowania. Zaprojektowany jako „najszybciej ładujący się” motyw WordPress, Schema to przejrzysty i profesjonalny projekt WordPress, który wykonuje niewiele żądań HTTP, opóźnia ładowanie JavaScript i zawiera niewiele elementów na stronie.

Ma w pełni responsywny układ, który sprawi, że Twoja witryna będzie wyglądać świetnie nawet na urządzeniach z małym ekranem. Do jego najlepszych funkcji należą powiązany widżet postów, gotowe do użycia czcionki ikon, czcionki Google, integracja z mediami społecznościowymi i wiele innych.

Powyżej znajduje się domyślne demo Schema, które wyświetla wiele wymienionych funkcji.

Parallax Pro

Czas pełnego załadowania strony internetowej: 1,537 s

Czas ładowania GTmetrix: 3,9 sekundy

Czas ładowania Pingom : 512 ms

Żądania HTTP: 36

Demo szybkiego motywu WordPress Parallax Pro-min

 

Parallax Pro to piękny pakiet szablonów stworzony specjalnie dla frameworka Genesis.

Jak sama nazwa wskazuje, Parallax Pro ma oszałamiający efekt paralaksy, który dodaje głębi Twojej witrynie. Układ strony również wyraźnie dzieli stronę na sekcje, dzięki czemu można organizować duże ilości treści. Ta pionowa konstrukcja zachęca czytelników do przewinięcia na dół strony i kliknięcia przycisku wezwania do działania.

Parallax Pro jest niesamowicie szybki, ponieważ używa kompresji GZIP do kompresji obrazów i innych komponentów oraz opóźnia ładowanie JavaScript. Dzięki temu jest lekki i wymaga kilku żądań HTTP.

Zobacz również: Linki do stron

Blocksy

Czas ładowania strony internetowej: 1,699 s

Czas ładowania GTmetrix:  1,5 sekundy

Czas ładowania Pingom: 1,27 sekundy

Żądania HTTP: 48

Wersja demonstracyjna recenzji produktów Blocksy, jednego z najszybszych motywów WordPress

 

Lżejszy i szybszy niż większość motywów WordPress, Blocksy to darmowy motyw o minimalistycznym wyglądzie. Oprócz posiadania czystej bazy kodu, Blocksy ma inne funkcje przyspieszające czas ładowania, takie jak dzielenie kodu. (Zasadniczo oznacza to, że motyw ładuje JavaScript tylko wtedy, gdy tego potrzebuje).

Oprócz oferowania błyskawicznej szybkości, Blocky oferuje siedem stron startowych, które są dostosowane do różnych nisz, w tym witryn z recenzjami produktów, aplikacji, sklepów e-commerce i blogów. Każda strona startowa ma przejrzysty wygląd, który można w dużym stopniu dostosować.

Best

Czas pełnego załadowania strony internetowej: 1.810 sekund

Czas ładowania GTmetrix: 1,3 sekundy

Czas ładowania Pingom : 748 ms

Żądania HTTP: 53

Domyślne demo szybkiego motywu WordPress Best

 

Najlepszy jest kolejny szybko ładujący się i konfigurowalny motyw od MyThemeShop. Ładuje się szybko, ponieważ jest niewiarygodnie lekki, zawiera niewiele elementów DOM na stronie, opóźnia ładowanie JavaScriptu i ma favicon, który można zapisać w pamięci podręcznej.

Zoptymalizowany zarówno pod kątem wyszukiwarek, jak i reklamodawców, Best ma przejrzystą bazę kodu oraz w pełni responsywny i płynny projekt, który doskonale współpracuje z Google AdSense. Obejmuje również ładowanie AJAX, przyjazne dla SEO fragmenty rozszerzone i ikony gotowe do siatkówki, a także inne ważne funkcje.

Aby pomóc Ci dostosować wygląd Twojej witryny, Best oferuje nieograniczoną liczbę kolorów, tła i pasków bocznych oraz czcionki Google.

MagXP

Czas pełnego załadowania strony internetowej: 1,834 sekundy

Czas ładowania GTmetrix: 1,1 sekundy

Czas ładowania Pingom : 513 ms

Żądania HTTP:  61

Demo szybkiego motywu WordPress MagXP

 

Nawet początkujący bloger może stworzyć naprawdę wyjątkową stronę internetową, korzystając z motywu MagXp WordPress.

Zawiera ponad 10 gotowych do użycia projektów stron głównych oraz narzędzie do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść”, dzięki czemu możesz w mgnieniu oka zbudować witrynę. Oferuje również nieograniczone opcje kolorów, opcje paska bocznego, wstępnie zdefiniowane możliwości układu, ponad 630 czcionek Google i wiele więcej.

Zobacz również: Jak skutecznie się zareklamować i ekologicznie

Pod względem SEO MagXP jest w pełni responsywny i kodowany za pomocą HTML5 i CSS, aby szybko się ładować i optymalnie wyświetlać na wszystkich urządzeniach. Ma również płynny projekt, wiele opcji paginacji i mobilne menu poza kanwą. Te funkcje — w połączeniu z mniejszą liczbą elementów DOM na stronie i odroczonym ładowaniem kodu JavaScript — sprawiają, że strona ładuje się szybko.

Writee

Czas ładowania strony internetowej: 1.876 sekund

Czas ładowania GTmetrix: 1,1 sekundy

Czas ładowania Pingom : 837 ms

Żądania HTTP: 19

Demo Writee Tyopgraphy z prawym paskiem bocznym i ikonami mediów społecznościowych

 

Dostępny w wersji bezpłatnej i premium, Writee jest jednym z najszybciej ładujących się motywów do blogowania. Writee ładuje się tak szybko, ponieważ jest lekki, opóźnia ładowanie JavaScriptu i ma między innymi favicon, który można buforować.

Wbudowane opcje paginacji, ikony udostępniania w mediach społecznościowych i powiązany widżet postów ułatwiają nawigację po witrynie. Możesz także łatwo przesyłać i dostosowywać favicon i logo, włączać lub wyłączać bułkę tartą i wybierać spośród wielu opcji paska bocznego. W Writee Pro dostępnych jest jeszcze więcej funkcji.

Genesis

Czas pełnego załadowania strony internetowej: 1,925 sekundy

Czas ładowania GTmetrix: 1,2 sekundy

Czas ładowania Pingom : 567 ms

Żądania HTTP: 37

szybkie ładowanie Przykładowe demo motywu Gensis Framework

 

Genesis to jeden z najczęściej używanych frameworków tematycznych WordPress przez właścicieli firm i blogerów. Jeśli chcesz zbudować szybki i zoptymalizowany pod kątem SEO motyw podrzędny na bezpiecznym frameworku, wypróbuj ten framework. Możesz też użyć dowolnego z kilkudziesięciu istniejących darmowych motywów potomnych Genesis .

Genesis szybko się ładuje ze względu na mały rozmiar strony, ale można go lepiej zoptymalizować pod kątem szybkości, dzięki czemu wykonuje mniej żądań HTTP. Pomogłaby również kompresja GZIP.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

photomix image 8 kopia

TOP 10 Najbezpieczniejsze miejsca na samotną podróż

soccer player

Dresy piłkarskie – jak wybrać je mądrze?