Grzegorz Hyży pokazał niezwykłe zdjęcia z żoną

Bez nazwy 6

Grzegorz Hyży i Agnieszka tworzą związek małżeński już od ponad 6 lat. I choć początkowo relacja ta wzbudzała różne emocje (głównie ze względu na fakt, że kulisy rozstania z byłą żoną muzyka były niejasne), dziś para cieszy się ogromną sympatią. I mimo że co jakiś czas ex-partnerka 34-latka, Maja Hyży, pierze publicznie rodzinne brudy, wokalista nie odnosi się przeważnie do tych doniesień, a przynajmniej nie próbuje zaostrzać konfliktu. Zresztą o swoim prywatnym życiu mówi on naprawdę niewiele…

Agnieszka Hyży w połowie sierpnia podzieliła się z fanami wiadomością, że spodziewa się dziecka. Zrobiła to dopiero w 7. miesiącu ciąży. Wcześniej nikomu nie przyszło do głowy, że prezenterka może spodziewać się dziecka, kiedy zniknęła z show-biznesu.

Oliwia Bieniuk wrzuca odważne zdjęcia w mediach społecznościowych

Agnieszka Hyży jest W CIĄŻY! „Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei”

Agnieszka Hyży potem ujawniła, że kilka razy poroniła i było to dla niej bardzo traumatyczne przeżycie. Gwiazda w programie „Miasto kobiet” tłumaczyła, że starała się o ciążę kilka lat:

Stan, w którym się znajduję, czyli jestem w ciąży i spodziewam się dziecka, nie jest efektem sprzed dziewięciu miesięcy, tylko jest wieloletnim procesem i mówię to świadomie, bo była to walka, było to marzenie, które w naszych głowach zakiełkowało wiele, wiele lat temu – mówiła w „Mieście kobiet”. 

Grzegorz Hyży

 

Grzegorz Hyży na długi czas uciekł z mediów społecznościowych.

Po powrocie do sieci promował tylko swoją nową muzykę. Ostatnio zrobił wyjątek i opublikował zdjęcia z ciężarną Agnieszką Hyży.

Zobacz również: Jakimowicz komentował głośny happening Marty Lempart

Wczoraj znowu pochwalił się efektami sesji zdjęciowej z żoną, na których się przytulają i trzymają za ręce. To pokazuje, jak ważny dla artysty jest moment w życiu, którym chce się podzielić ze fanami. Małżeństwo bez wątpienia nie może doczekać się swojego pierwszego dziecka:

Szczęśliwa Ty. Szczęśliwy Ja. Szczęśliwi My – napisał Grzegorz Hyży.

Źródło Informacji

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Picie wody codziennie. Picie wody z cytryna czy bez

Picie wody – korzyści dla zdrowia i urody

1df3d79ed3d64819ed45ec3bcf21

Maciej Stuhr przyznał – obawiam się o życie swoje i rodziny