Barbara Kurdej-Szatan chwali się swoją figurą pół roku po porodzie.

Bez nazwy

Barbara Kurdej-Szatan jest mamą dwóch pociech: 9-letniej Hani i 7-miesięcznego Henia. Ostatnio zdradziła, że po urodzeniu syna, nie zatrudniła opiekunki, a od męża też nie ma pomocy, bo wyjechał na trzy miesiące do Łodzi, na próby do musicalu „Pretty Woman”.

Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing – zdradziła gwiazda. 

Barbara Kurdej-Szatan

Zobacz również: Robert Lewandowski pochwalił się na Instagramie talentem córki.

Barbara Kurdej-Szatan

Dzisiaj pochwaliła się sylwetką ponad pół roku po porodzie. Pokazała dwa zdjęcia, na których jest w zaawansowanej ciąży i obecnie, a co najlepsze ma na sobie tę samą bluzkę. Aktorka przyznaje, że jest zaskoczona, jak bardzo ciało może zdziałać cuda:

Kobiety – mamy tę MOC, to właściwie niesamowite jak nasze ciało potrafi się zmieniać w zaledwie parę miesięcy… Była Fiona, nie ma Fiony – śmieje się Basia.

Źródło Informacji

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

cce2e796de022be427d094ddfc85

USA. Będzie trzecia opcja przy wyborze płci w paszporcie

2524e4bfbf5b71ae2ea20735bce4

Wojciech Karolak usychał z tęsknoty za żoną