Agnieszka Dygant kochała się w Pazurze

Agnieszka Dygant kochala się w Pazurze

Agnieszka Dygant,

Aktorka, która w Polsce kojarzona jest najbardziej z rolą „niani Frani” w serialu TVN, we wtorek przyznała u Kuby Wojewódzkiego, że jako nastolatka kochała się w Cezarym Pazurze. – Zawsze chciałam ci to powiedzieć – zdradziła.

We wtorek u Kuby Wojewódzkiego pojawiła się część obsady filmu „Listy do M. 4” – Agnieszka Dygant, Cezary Pazura i Magdalena Boczarska. Dygant w produkcji, którą reżyseruje jej mąż Patrick Yoka, wciela się w Karinę Lisiecką. Przyznała, że ich współpraca to nie jest „takie hop-siup”.

Agnieszka Dygant

Jak wyjaśniła, jej praca na planie filmowym polega na tym, że „ona lubi grać, kiedy czuje, że dobrze gra”. „A, na przykład, jak jest próba i ja coś tam proponuję, i czekam ze znakiem zapytania, i pytam się: »I jak?«, a on mówi: »Fajnie«, wtedy ja wiem, co jest w tym fajnie, bo ja go znam bardzo dobrze. I wiem, że jak mówi »fajnie« do aktorki, to jest źle” – powiedziała.

Rogalska odchodzi z TVP. Program „Zacznij od nowa” okazał się proroczy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

453cde1890a79da10e532bcf3d9a

Meghan i Harry właśnie ogłosili że będą mieli dziecko

Schetyna wyśmial wizję Borysa Budki

Schetyna wyśmiał wizję Borysa Budki. „Polityczne banialuki”