Rogalska odchodzi z TVP. Program „Zacznij od nowa” okazał się proroczy.

Rogalska odchodzi z TVP

Marzena Rogalska,

Polska dziennikarka, która od 12 lat związana była z Telewizją Polską ogłosiła, że odchodzi z TVP. „Pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa” – przekazała.

Rogalska o rozstaniu z Telewizją Polską poinformowała za pośrednictwem Instagrama. „Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej” – przyznała. Wyjaśniła, że na antenie wciąż pojawiać się będą zwiastuny z jej udziałem, które nagrane zostały wcześniej. Przypomniała, że wciąż prowadzi audycje w Radiu Złote Przeboje oraz gra w spektaklu „Czy ty to ty” w Teatrze Capitol. Zaznaczyła przy tym, że chce być w kontancie ze swoimi fanami.

„Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu »Zacznij od nowa« okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa” – napisała na koniec.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Czy córka Sereny idzie w ślady mamy

Czy córka Sereny idzie w ślady mamy? Dziewczynka skradła show mamie

6cdff393d22e88ccc633a98d1787

Polska wypowie Konwencję stambulską? „Niech tę żabę je sam, nie damy się w nią wkręcić”