w

Telekamery bez Barbary Kurdej–Szatan

Gwiazda postanowiła szybko zareagować na te doniesienia. – Ja bym bardzo prosiła wszystkie portale o naprawdę nie wymyślanie bzdur, nie wsadzanie w moje usta zdań, że za pewną stawkę nie schodzę… Co to w ogóle za bzdury są? Dlaczego takie rzeczy wymyślacie? Dlaczego tak kłamiecie? Jesteście obrzydliwi! – apelowała do mediów aktorka na swoim Instagramie.

Telekamery bez Barbary Kurdej–Szatan

Tegoroczne Telekamery wciąż są szeroko komentowane w mediach. Po burzy wywołanej oskarżeniami ze strony TVP o ustawienie wyników głosowania, przyszła kolejna.

Kurdej–Szatan zdecydowała też wyjawić prawdziwe powody swojej nieobecności. – Nie prowadziliśmy Telekamer z naszych prywatnych powodów zdrowotnych. Nic wam do tego. Gdybym chciała się tym podzielić, to bym się podzieliła. Nie musicie snuć teraz wymysłów, robić ze mnie kretynki, która nie wiadomo ile chce zarobić, bo myśli, że jest nie wiadomo jaką gwiazdą. Nie! – mówiła aktorka. W końcu poszły jej nerwy i postanowiła ostro zakończyć dyskusję. – G*** wam, przepraszam, do tego i nie piszcie bzdur! – skwitowała.

Telekamery

Zobacz również: Jarosław Kret o swoim związku z uczestniczką “MasterChefa”

Dlaczego Telekamery nie prowadziła Kurdej –Szatan?

Jeden z portali internetowych doniósł, że nagła zmiana prowadzących z Barbary Kurdej–Szatan…

Źródło informacji

Natalia Siwiec korzysta z urlopu w Tulum w Meksyku

Podziel się z innymi :)

Co myślisz?