Kossakowski w ogniu krytyki przez fanów po rozstaniu z Wojciechowską

3f2b9859f70f96f1c09253932424

Kossakowski i jego związek z Wojciechowską

W sierpniu 2020 roku para podróżników Kossakowski i Wojciechowska poinformowała o swoich zaręczynach. Przecinając niedomówienia, Wojciechowska napisała na swoim koncie na Instagramie, że jest zaręczona z Kossakowskim od 2019 roku, jednak celowo nie decydowali się oni na ujawnianie tego faktu. W październiku 2020 roku Przemysław Kossakowski opublikował z kolei w mediach społecznościowych zdjęcie ze ślubu ze swoją wybranką. „Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze” – napisał.

Wojciechowska: To trudny czas dla mnie i Marysi

Zobacz również: Kanye West – Będzie film dokumentalny

W środę 14 lipca portal Pudelek.pl, powołując się na anonimowego informatora podał, że para rozstała się. To właśnie podróżnik miał się wyprowadzić z ich wspólnego domu. Dzień później Wojciechowska potwierdziła, że rzeczywiście po „3 latach i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec jej małżeństwa”. „Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi.

Kossakowski

Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi” – napisała szczerze.

Fala hejtu w mediach społecznościowych

Po wpisie podróżniczki na Facebooku, wszystkie media społecznościowe Przemysława  zalała fala nieprzyjemnych komentarzy. „Coś Ty Panie Przemku nawywijał? Przecież niedawno co się pobraliście”; „Chciałeś wypłynąć na jej popularności”; „Jakoś się nie zawalczyło o ukochaną”; „Wracać do Martyny z podkulonym ogonem! Ale to już!!!! A córka? Jak można było złamać dwa serca? Faceci..”. – tego typu wpisy pojawiają się zarówno na Instagramie jak i pod artykułami na temat małżeństwa Kossakowskiego i Wojciechowskiej.

Zobacz również: Barbara Kurdej-Szatan chwali się swoją figurą pół roku po porodzie.

W komentarzach pojawiają się także ci, którzy bronią dziennikarza i apelują o uszanowanie jego prywatności. „Pomijając fakt, iż zdjęcie nie ma nic wspólnego z małżeństwem Pana Przemka i nikt nie powinien się wtrącać w tę sprawę… Uderzył mnie tu jeden z komentarzy… Niestety nie da się tu wrzucić screena. Komentarz brzmiał mniej więcej: »NIE LUBIĘ JUŻ PANA. IDŹ SIĘ ZABIJ«. Jak można… Komukolwiek! Tak napisać?” – czytamy.

Przemysław Kossakowski nie skomentował jeszcze kwestii rozstania z Martyną Wojciechowską.

Źródło informacji

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

1fae3ae47c9468d81fcfa9b8d2b0

Marka Kia z rekordowym udziałem na europejskim rynku

f0b4397a28cd61d7532919334b95

Nowa Toyota Hilux Arctic Trucks jako prawdziwa terenówka