Ski Jump Simulator – gra w skoki inspirowana hitami sprzed dekad

ski jump simulator gra skoki online1

Gra Ski Jump Simulator została zainspirowana największymi hitami, które powstawały już w końcówce XX wieku, co odwzorowane jest w wyjątkowej i klimatycznej oprawie graficznej tej produkcji. Wtedy to, w końcówce lat 90. ogromnym zainteresowaniem cieszył się Deluxe Ski Jump, który korzystał z wielkiej popularności skoków narciarskich zbudowanej w Polsce na sukcesach Adama Małysza i pojawiającego się trendu „Małyszomanii”. Mimo doszukiwania się korzeni w grach z ponad dwoma dekadami historii Ski Jump Simulator jest pełnowartościowym, nowoczesnym tytułem, który zdobył już zaufanie wielu rodzimych odbiorców.

Oryginalny tryb rozgrywki

Ski Jump Simulator to gra w klimacie skijumpingu mająca kilka oryginalnych trybów rozgrywki, w których albo gramy samodzielnie budując karierę skoczka od A do Z albo rywalizujemy z innymi w wartościowym trybie MMORPG. Najnowsza produkcja przygotowana przez polskie studio SuperNova Interactive powstała na bazie doświadczeń ze wcześniejszą grą Ski Jumps, który jest klasycznym managerem skoków. W nowym tytule, niezależnie od naszego wyboru borykać będziemy się z utrudnieniami w postaci zmiennych warunków pogodowych napotykanych na każdej z zaprojektowanych skoczni i z różnymi parametrami tych obiektów, które wymagają od nas innego podejścia do każdego z oddawanych skoków. Osiągniecie mistrzostwa w trybie fabularnym może być dobrym prognostykiem na rywalizację z innymi równie utalentowanymi graczami. Pamiętać należy o tym, że nikt nie da się tu łatwo pobić i gracze dają z siebie maksimum w każdym z trwających popularnych konkursach narciarskich.

Zdobądź największe laury

ski jump simulator gra skoki online2

Czym byłaby rywalizacja sportowa bez możliwości zdobycia wspaniałych wyróżnień. Ski Jump Simulator jako gra w skoki narciarskie pozwalająca powalczyć o Puchar Kontynentalny, wygrać Turniej Czterech Skoczni i zdobyć Kryształową Kulę otrzymywaną za najlepsze wyniki podczas trwania każdego z sezonów. Walka o mistrzostwo jest zawsze zacięta a osiągniecie końcowego sukcesu tym bardziej zadowalające. Zdobyte laury i wyróżnienia spakujemy więc do półki, by przypominały nam o najlepszych dniach spędzonych w wirtualnym świecie skoków online.

Bez treningu nie ma sukcesów

ski jump simulator gra skoki online3

Zanim odniesiemy pierwsze sukcesy, musimy zadbać o zdolności naszej postaci. Tu w Warsztacie mamy możliwość trenowania najważniejszych umiejętności wymaganych od skoczka. Wraz z postępami z każdym ze skoków powinniśmy poprawiać swoje wyniki. O ile tylko dokonamy prawidłowych wyborów w czasie treningu.

Czynnik ludzki – umiejętności gracza

ski jump simulator gra skoki online4

Same parametry fizyczne i kondycyjne naszego skoczka nie rywalizują jednak w czasie konkursu, bowiem na każdy ze skoków wpływ ma również czynnik ludzki w postaci umiejętności gracza. Wraz z poradzeniem sobie z konstrukcją każdej ze skoczni i wytrenowanymi umiejętnościami oddania skoku, wymagane jest jeszcze dostosowanie sylwetki w locie i reagowanie na zmieniający się w jego czasie wiatr. Poza tym trzeba będzie jeszcze wylądować i to najlepiej w najpiękniejszym stylu. Każdy stracony punkt za nieudane lądowanie może mieć wpływ na końcowy rezultat i ostatecznie wpłynąć na nasze miejsce w tabeli globalnych wyników. Warto również dodać, że we współpracy z poznańskim artystą Bajzlem, twórcy postarali się o stworzenie dedykowanej temu tytułowi oprawy muzycznej w postaci niezależnej płyty „Game Over” z klimatycznymi rytmami elektro. Wraz z unikalną grafiką cała otoczka gry komponuje się wyśmienicie.

ski jump simulator gra skoki online5

WSKOCZ DO GRY

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

glówne Cataleya beauty dermapen

Salon kosmetyczny Cataleya – Kosmetyka Twarzy i Ciała. Skorzystaj z profesjonalnych zabiegów!

boisko do siatkowki wymiary

Boisko do siatkówki – wymiary, niezbędne wyposażenie