Najlepsze gry na Xbox w 2023 roku

adobestock 414940070

Konsola do gier Xbox zapewnia rozrywkę od wielu lat. I choć nie jest już nowością, jej popularność nie słabnie, a kolejne gry szybko zdobywają swoich fanów.

Najpopularniejsze gry na Xbox – Minecraft

Bardzo mocne miejsce ma z pewnością Minecraft. To gra, która zapewnia świetną zabawę zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Można zaryzykować stwierdzenie, że to najbardziej kreatywna gra na świecie. Zapewnia niemal nieograniczone możliwości tworzenia świata, budowania i kreowania w wielu biomach i wersjach. Możesz włączyć tryb pokojowy i po prostu budować swój świat lub przejść na tryb przetrwania i walczyć o przeżycie, pokonując potwory i urządzając schronienie.

W wersji Minecraft Dungeons gra również cieszy się wielką popularnością. Jest to także jedna z niewielu gier dostępnych na wszystkie platformy (PC, Android, Iphone, Xbox i PlayStation). Dodatkowo w grze można połączyć się ze znajomymi i bawić się wspólnie, jak również wykupić własny serwer i zapraszać przyjaciół do własnego świata.

W świecie Harry’ego Pottera

Wydana w tym roku gra Hogwarts Legacy z pewnością zasługuje na miejsce w pierwszej trójce. To naprawdę świetne odwzorowanie klimatu filmów i książek o młodym czarodzieju. Efekty, grafika i liczne możliwości rozwijania postaci, uczestniczenia w lekcjach magii czy warzenia eliksirów sprawiają, że każdy fan Harry’ego Pottera będzie zachwycony rozgrywką.

Dla wielbicieli piłki nożnej

Niesłabnącą od lat estymą cieszą się kolejne gry z serii FIFA. To kultowa już gra na Xbox, przy której bawi się już drugie pokolenie kibiców futbolu. Pozwala wczuć się w atmosferę mistrzostw, grać na największych stadionach świata. Co więcej, przedstawia prawdziwe składy drużyn, kolory koszulek czy barwy klubów. Dzięki poprawieniu grafiki i płynności najnowsza wersja jest jeszcze przyjemniejsza.

Gdzie kupić gry na Xbox

Wszystkie gry na Xbox można dostać w wersji fizycznej na płycie, jednak wielu graczy wybiera zakup gry w wersji elektronicznej poprzez konto Xbox. Kupując grę w ten sposób, można łatwo opłacić ją bezgotówkowo i grać od razu, nie czekając na przesyłkę czy załadowanie gry z płyty.

Jeśli rozważasz prezent dla posiadacza tej konsoli, nie kupuj gry na CD – rozważ zamiast tego doładowanie Xbox. Karta podarunkowa Xbox zawiera kody do gier, które pozwalają opłacić wybrany przez użytkownika tytuł. Dzięki temu gracz może sam zdecydować, na co chce wydać kod upominkowy i pobrać tę grę, która sprawi mu największą radość – lub wykorzystać karnet, aby obniżyć cenę wybranej pozycji. Karta przedpłacona Xbox to także dobre rozwiązanie dla osób, które chcą doładować konto bez korzystania z karty płatniczej – wystarczy kupić kod do Xbox na przykład w Żabce i wprowadzić go w swoim profilu w serwisie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

storage racks

Odpowiednio dobrane regały podstawą każdego magazynu. Jak wybrać właściwe regały magazynowe?

shutterstock 3623588301

Jak połączenie metodologii lean i six sigma przyspiesza innowacje w Twojej firmie?