Profesjonalne usługi ochrony osób i mienia

dron asco

Zagrożenie kradzieżami, czy rozbojami dotyczy wszystkich. Wbrew pozorom nie tylko zamożni są na nie narażeni. Szacuje się, że przynajmniej 50% włamań dotyczy osób żyjących na przeciętnym poziomie. Jednak często nie wartość przedmiotów, a ich łatwa dostępność jest głównym pretekstem dla złodziei.

Świat nieustannie gna do przodu. Zmieniają się taktyki i sposoby przestępców. Jedno pozostaje niezmienne. Człowiek nie jest w stanie przewidzieć dnia, ani godziny, gdy wszystko co posiada najcenniejszego, może zostać zagrożone. Warto więc chronić swoje mienie. Zatrudnienie profesjonalnej firmy ochroniarskiej, to realne zabezpieczenie swojego życia, a także zgromadzonego majątku.

Agencja Ochrony Asco Security to ponad trzy dekady doświadczenia

Doświadczenie w branży ochroniarskiej jest na wagę złota. Firma ASCO Security z Wrocławia oferuje swoje usługi już od trzydziestu lat. To ponad trzy dekady, a tak długi staż sprawia, że firma może zagwarantować wsparcie klientów indywidualnych oraz biznesowych na bardzo wysokim poziomie.

Znajomość przepisów, przewidywanie działania przestępców. Nie wszystkiego da się dowiedzieć wyłącznie z teorii. To praktyka sprawia, że w branży ochroniarskiej ASCO Security zostawia konkurencje w tyle. Wieloletnia obecność na rynku i nieustanny rozwój sprawiła, że zaufały im setki klientów. Nie tylko osoby prywatne. Swoje dobra pod skrzydła ASCO oddały takie instytucje jak;

 • Instytut Pamięci Narodowej
 • Prokuratura Rejonowa we Wrocławiu
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Sukces współpracy gwarantuje połączenia doświadczenia z nowoczesnymi technologiami i zaawansowanymi zabezpieczeniami technicznymi. Oczywiście niezbędna jest do tego wykwalifikowania i ciągle szkolona kadra. Dlatego Agencja Ochrony ASCO Security z Wrocławia kładzie ogromny nacisk na kwalifikacje kadry. Wszystko po to, by skutecznie chronić swoich klientów.

Oddział ASCO Security został również utworzony w podwarszawskich Łomiankach. Za jego sprawą firma świadczy usługi również na terenie stolicy i okolicznych miejscowości. Rosnące zainteresowanie agencją z tak długim doświadczeniem jest niepodważalną oceną jej działania.

Jakie usługi świadczy ASCO Security?

ochrony

Asco Security to nie tylko ochrona życia i dóbr klientów. To profesjonalna opieka nad wszystkimi dobrami. Jakie usługi świadczy Agencja Ochrony z Wrocławia?

 • System kamer CCTV- najbardziej popularna instalacja kamer do monitorowania powierzchni przemysłowych i obiektów handlowych, od podstawowych rozwiązań, po najbardziej zaawansowane technologicznie opcje wchodzące w skład systemu ( https://www.ascosecurity.pl/uslugi/systemy-kamer-cctv).
 • Ochrona Osobista VIP- ochrona polegająca na ciągłej lub tymczasowej opiece nad osobami wymagającymi profesjonalnego wsparcia. Rodzaj tej ochrony ma również charakter logistyczny. Zaangażowanie wyszkolonej kadry wpływa na poczucie bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju chronionej osoby.
 • Transport wartości i asysty- czyli coś z czym przeciętny człowiek kojarzy firmy ochroniarskie. Konwój gotówki lub innych dóbr wymaga specjalistycznego sprzętu i odpowiedniego doboru osób.
 • Montaż systemów alarmowych- alarmy do wszelkiego rodzaju obiektów. Gwarancja ciągłego zabezpieczenia wartościowych przedmiotów.
 • Monitoring systemów alarmowych- stały nadzór statusów alarmów, próby działania, oraz natychmiastowe reagowanie w przypadku zagrożenia.
 • Konserwacja już zainstalowanych systemów alarmowych- regularne kontrole i konserwacje instalacji alarmowych to gwarancja ich niezawodnego działania.
 • Ochrona fizyczna i usługi portierskie- czyli osobiste sprawowanie pieczy nad chronionym terenem.

Wśród usług jakie oferuje Agencja Ochrony ASCO wyróżnić można również bardziej zaawansowane technologicznie pozycje. Pozwalają one również zredukować koszty ochrony przy zachowaniu maksimum skuteczności. Mowa m.in. o:

 • Mobilna wieża do monitoringu-  CCTV Tower od ASCO pozwala na kompleksowe wykonanie usługi monitoringu nawet w obszarach odciętych od infrastruktury elektronicznej. Zaawansowana technologia dynamicznego monitorowania przestrzeni, pozwalające na płynną i bezproblemową zmianę obserwowanej powierzchni. Wieża ta pozwala na rozszerzenie działalności kamer do poziomu Video Dozoru.
 • Video Dozór- Innowacyjna metoda zwiększająca realne szanse na zabezpieczenie powierzchni i dóbr. Stała ewidencja obszaru sprawowana przed sztuczną inteligencje i wykwalifikowanych operatorów monitoringu. Obserwacja 24/7 pozwala na szybką reakcję w razie wykrycia niebezpieczeństwa. Połączenie sił ludzkiego oka i algorytmów wspiera działanie podstawowego monitoringu Usługa świadczona zdalnie na terenie całego kraju
 • Monitoring pożarowy- niszczycielska siła ognia nie daje czasu na działanie. Monitoring zagrożeń pożarowych bezpośrednio połączony z Komendą Straży Pożarnej to gwarancja szybkiej reakcji i szansa na uratowanie mienia
 • System Inteligentnego Domu- zintegrowany system pozwalający na zdalne wykorzystywanie zainstalowanych zabezpieczeń i ciągłą kontrolę

Postaw na kompleksowe podejście i doświadczenie

Wachlarz usług i indywidualne podejście do zagadnienia. To wszystko oferuje Agencja Ochrony ASCO Security. Optymalizacja kosztów i pełna ochrona są gwarancją bezpieczeństwa. Skontaktuj się z doradcą, który pomoże Ci dobrać odpowiednie zabezpieczenia i będzie Cię wpierał na każdym etapie współpracy. Tylko profesjonalna ochrona przynosi rezultat. Pozwól specjalistom zadbać o Ciebie i Twój majątek.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

glówne 20220921090810 gc6c807327c84a6a072f4f16ff8e8ff1b751f52ffb3d265a2eaaffe6622715890af07ef91f177cec15fcb910278da62de331d3d84325400aa620d9cd04f846a0f 640.jpg

Jak znaleźć kancelarię prawną odpowiednią do naszych potrzeb?

proces mycia

Myjnie Christ Wash System w Polsce