Myjnie Christ Wash System w Polsce

proces mycia

Mycie samochodu dla większości jego posiadaczy stanowi żmudne zadanie, które znajduje dodatkowe miejsce na liście koniecznych do wykonania prac. Samochody jednak zawsze będą się brudzić, a biorąc pod uwagę, że producenci myjni stale udoskonalają swoje produkty można tu dopatrywać się doskonałego sposobu na biznes.

Myjnie samoobsługowe potocznie zwane bezdotykowymi ( https://www.corrimex.pl/myjnie/samoobslugowe/) , chodź w Polsce mają wciąż wielu zwolenników, osobom bardziej wygodnym kojarzą się najczęściej z przemoczonymi ubraniami i wysiłkiem, zaś mycie ręczne to już konieczność poświęcania znaczącej ilości czasu oraz energii. Ponadto w obu sytuacjach, w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, będzie to trudniejsze albo w ogóle niemożliwe do zrealizowania.

Rozwiązaniem problemu okazują się coraz liczniej spotykane w Polsce myjnie portalowe, które znajdują się już w każdej większej miejscowości. Z uwagi na ich uniwersalność i rosnącą popularność, wielu inwestorów rozważa zakup tego typu urządzenia jako uzupełnienie istniejącego interesu lub rozpoczęcie przygody z własnym, jak się często okazje – bardzo intratnym biznesem.

Własna myjnia samochodowa może być doskonałym pomysłem na otwarcie firmy, o ile wybierze się odpowiednią lokalizacje i solidną myjnię. Dlaczego warto wybrać myjnię z oferty producenta Christ Wash Systems? Na to pytanie, postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Myjnie Producenta Christ Wash Systems

Myjnie Producenta Christ Wash Systems
Myjnie Producenta Christ Wash Systems

Christ AG mający siedzibę w Memmingen w Niemczech, jest jednym spośród przodujących producentów myjni samochodowych na świecie. Tradycja budowania myjni dla samochodów sięga w tej firmie roku 1963. Christ Wash Systems posiada obszerną ofertę, zaczynając od myjni portalowych, poprzez myjnie samoobsługowe (w wariancie kontenerowym oraz modułowym), myjnie tunelowe, systemy do mycia tramwajów, myjnie TIR oraz BUS, aż po wysokiej jakości dedykowane środki myjące. Pomimo faktu, iż przedsiębiorstwo to zatrudnia ponad 1500 pracowników, pozostaje ciągle w rękach jego założycieli, co przyczynia się do zachowania bezkompromisowej jakości produktów.

Oficjalny partner i dystrybutor Myjni Christ Wash Systems w Polsce

Oficjalnym partnerem i dystrybutorem Myjni Christ Wash Systems na terenie Polski jest Corrimex. To polskie przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą oraz serwisowaniem myjni samochodowych, jak i wyposażenia technicznego dla stacji paliw. Firma ta może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w swojej branży. Corrimex został założony przez obecnych właścicieli w 1990 roku i od tej chwili ciągle się rozwija. Firma ma swoją siedzibę główną w Łomiankach pod Warszawą oraz rozbudowaną sieć serwisową, która obejmuje obszar całego naszego kraju.

Corrimex dostarcza wysokiej jakości urządzenia od docenianych w branży producentów. Dzięki zdobyciu wieloletniego doświadczenia może zaoferować fachowe doradztwo w zakresie projektowania obiektów razem z całością infrastruktury dla stacji benzynowych, myjni samochodowych oraz specjalistycznych. Firma pomoże również w oszacowaniu rentowności planowanej inwestycji uwzględniając typy zastosowanych urządzeń, lokalizację i specyfikę klientów danego obszaru.

Dla każdego spośród sprzedawanych produktów firma Corrimex oferuje również usługę montażu, serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Wszelkie usługi wykonywane są wyłącznie przez posiadających wieloletnie doświadczenie techników firmy Corrimex, którzy gotowi są udzielać pomocy na terenie całej Polski.

Przedsiębiorstwo to było również wielokrotnie wyróżniane na wielu branżowych targach i zestawieniach. Otrzymało między innymi Diament Miesięcznika Forbes w 2022 roku, nagrodę Gazele Biznesu w 2015 roku oraz Złoty Oktan Izby Paliw Płynnych w roku 2018.

W ofercie firmy Corrimex  można znaleźć najwyższej klasy myjnie samochodowe ( https://www.corrimex.pl/myjnie/) i specjalistyczne od niemieckiego producenta Christ, który jest światowym liderem w zakresie produkowania myjni. Myjnie marki Christ odznaczają się bezawaryjnością, wytrzymałością, wykonaniem z najlepszych surowców, jak i nowoczesnym designem. Firma Christ Wash Systems, jest jednym spośród największych na świecie producentów myjni samochodowych. Corrimex będący oficjalnym partnerem i dystrybutorem marki w Polsce od ponad dekady zajmuje się sprzedażą oraz serwisem produktów Christ Wash Systems.

Postaw na najwyższą jakość z Corrimex

Chcąc zainwestować we własny punkt mycia pojazdów warto wybrać sprawdzonego partnera, który dostarczy, zainstaluje, a w razie potrzeby zajmie się serwisem osprzętu myjni – również tym pogwarancyjnym. Stawiając na doświadczoną firmę zyskujesz pewność niezawodnego produktu i pełnego wsparcia na każdym etapie realizowania inwestycji. Postaw na niemiecką jakość i ponad trzy dekady doświadczenia branżowego Corrimex.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

dron asco

Profesjonalne usługi ochrony osób i mienia

skup samochodow torun

Najczęściej wybierany skup samochodów w Toruniu