18-letni szaleniec z maczetą wtargnął do żłobka. Zabił dzieci i dwie opiekunki

18 letni szaleniec z maczetą wtargnąl do żlobka

Szaleniec z maczetą zabił dzieci i dwie opiekunki. Do tragicznego ataku nożownika doszło w żłobku w miejscowości Saudades w stanie Santa Catarina w Brazylii. Zwyrodniały i uzbrojony w maczetę nastolatek z zimną krwią zabił maczetą troje dzieci. A potem w taki sam sposób zamordował dwie opiekunki.

Fabiano Kipper Mai (18 l.) był gnębiony przez swoich rówieśników w szkole. Sam regularnie torturował zwierzęta. Nikt jednak nie przypuszczał, że w jego głowie zrodzi się jeszcze bardziej szatański plan. Dramat rozegrał się trzy dni temu w brazylijskim mieście Saudades w stanie Santa Catarina. Służby otrzymały kilka telefonów o godz. 10:35 czasu lokalnego od zaniepokojonych sąsiadów, którzy zgłosili, że do żłobka wtargnął młody mężczyzna. Był uzbrojony w maczetę.

Zobacz również: Pandemia koronawirusa w Indiach. Padł rekord zgonów. Ciała ofiar COVID-19 palone na masowych stosach

Szaleniec dźgnął nożem troje dzieci i dwie opiekunki

szaleniec

Kiedy na miejscu zjawiła się żandarmeria, było już za późno. Szaleniec dźgnął nożem troje dzieci i opiekunki, i próbował wedrzeć się do jeszcze jednego pokoju, w którym znajdowało się aż 20 przerażonych śmiertelnie dzieci. Na szczęście nie udało mu się sforsować drzwi. Zbrodniarza aresztowano i przewieziono go do szpitala z powodu odniesionych obrażeń. Jak informują lokalne media, napastnik podczas interwencji policji miał sam zranić się maczetą. Policja znalazła także w domu nastolatka dwie paczki noży.

Do końca tygodnia, odwołano wszystkie zajęcia w żłobku. Na miejscu tragedii codziennie gromadzą się tłumy, by oddać hołd tragicznie zmarłym osobom.

Zobacz również: Największy okręt podwodny świata idzie na złom

To nie pierwszy taki atak

Jak informują brazylijskie media, już wcześniej dochodziło w Brazylii do podobnych ataków w placówkach szkolnych. W 2011 roku zginęło aż 12 dzieci, a 22 zostało poważnie rannych. Ofiarami były dzieci w wieku od 12 do 14 lat. 23-letni były uczeń otworzył ogień w szkole w Rio de Janeiro. Z kolei ponad dwa lata temu, w marcu 2019 roku, dwóch młodych mężczyzn zaatakowało i zabiło w 5 uczniów, administratora szkoły i nauczyciela w szkole Raul Brasil niedaleko São Paulo.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Katarzyna Wodecka Stubbs wspomina ukochanego ojca

Katarzyna Wodecka-Stubbs wspomina ukochanego ojca: byłam z tatą do końca

Pijany kierowca rozbil samochód warty 350 tys

Pijany kierowca rozbił samochód warty 350 tys. euro. Jest nagranie