Śmierć dziennikarza TVP w wypadku drogowym.

5168475196f3e861571aa95edcb0

Przypomnijmy, że o tragedii informowaliśmy w sobotę 6 marca. Zdarzenie rozegrało się z kolei w piątek 5 marca wieczorem. 54-letni dziennikarz TVP3 Gdańsk wracał do domu, kiedy doszło do wypadku drogowego. W jego wyniku życie stracił zarówno dziennikarz, jak i kierowca samochodu, z którym się zderzył.

Jak dowiedziała się Polska Agencja Prasowa, prawdopodobną wstępną przyczyną wypadku było zjechanie 23-letniego kierowcy na przeciwległy pas i czołowe zderzenie z samochodem prowadzonym przez dziennikarza. Nie są jednak znane przyczyny, dla których 23-letni kierowca zjechał na pas, którym podróżował Piotr Świąc.

Zobacz również: Piers Morgan opuścił studio krytykując Meghan Markle.

TVP3. Kim był Piotr Świąc?

Piotr Świąc to trójmiejski dziennikarz. Ukończył studia na Wydziale Zarządzania oraz Podyplomowe Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Gdańskim. Był m.in. prowadzącym Wiadomości, czy gospodarzem porannego pasma ogólnopolskiego w TVP Info.

Od lat dziennikarz związany był z Gdańskiem, gdzie prowadził takie programy, jak: Panorama, Forum Panoramy i Forum Gospodarcze. Prowadził też zajęcia ze studentami Uniwersytetu Gdańskiego.

Czytaj Więcej…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

z26862116IER,Jan Blachowicz i Joe Rogan

Jan Błachowicz krytykowany przez komentatorów walki.

Projekt bez tytulu 2021 03 11T143001.319 1

Maski do włosów – Przepisy na naturalne maski na włosy.