Śmierć dziennikarza TVP w wypadku drogowym.

Tragiczna śmierć dziennikarza TVP. Podano wstępną przyczynę wypadku

Przypomnijmy, że o tragedii informowaliśmy w sobotę 6 marca. Zdarzenie rozegrało się z kolei w piątek 5 marca wieczorem. 54-letni dziennikarz TVP3 Gdańsk wracał do domu, kiedy doszło do wypadku drogowego. W jego wyniku życie stracił zarówno dziennikarz, jak i kierowca samochodu, z którym się zderzył.

Jak dowiedziała się Polska Agencja Prasowa, prawdopodobną wstępną przyczyną wypadku było zjechanie 23-letniego kierowcy na przeciwległy pas i czołowe zderzenie z samochodem prowadzonym przez dziennikarza. Nie są jednak znane przyczyny, dla których 23-letni kierowca zjechał na pas, którym podróżował Piotr Świąc.

Zobacz również: Piers Morgan opuścił studio krytykując Meghan Markle.

TVP3. Kim był Piotr Świąc?

Piotr Świąc to trójmiejski dziennikarz. Ukończył studia na Wydziale Zarządzania oraz Podyplomowe Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Gdańskim. Był m.in. prowadzącym Wiadomości, czy gospodarzem porannego pasma ogólnopolskiego w TVP Info.

Od lat dziennikarz związany był z Gdańskiem, gdzie prowadził takie programy, jak: Panorama, Forum Panoramy i Forum Gospodarcze. Prowadził też zajęcia ze studentami Uniwersytetu Gdańskiego.

Czytaj Więcej…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Co myślisz?

Avatar of zWEB

Napisane przez zWEB

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Ostra krytyka komentatorów walki Błachowicza. “Nienawidzę tego g***a”

Jan Błachowicz krytykowany przez komentatorów walki.

Domowe maski do włosów – poznaj przepisy na naturalne maski na włosy!

Maski do włosów – Przepisy na naturalne maski na włosy.