Zborowska informuje o walce z depresją. Szczerze do fanów

19d854a1541448e294d8e1b9a441

Zborowska: Skorzystanie z pomocy psychiatry to nie wstyd

W dalszej części wpisu opowiedziała, jak przebiegała u niej choroba. „Pamiętam, jak leżałam na łóżku nieruchoma i miałam wrażenie ze zalewa mnie czarna maź (dosłownie) bezsilności i smutku. Nie byłam w stanie się ruszyć, łzy leciały mi ciurkiem, przestałam jeść… I to był moment, w którym zdałam sobie sprawę, że mimo gigantycznego wsparcia męża, rodziny i przyjaciół, nie dam rady” – wyznała aktorka.

Jednocześnie Zofia Zborowska zaapelowała do wszystkich swoich obserwatorów, aby dbali o siebie i swoje zdrowie psychiczne. Dodała, że w dzisiejszych czasach skorzystanie z pomocy psychiatry lub psychoterapeuty nie jest żadnym wstydem.

Zborowska

Obchodzony 23 lutego Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją skłonił Zofię Zborowską do szczerego wyznania. Aktorka przyznała, że jakiś czas temu zmagała się z tą poważną chorobą. „Mniej więcej półtora roku temu wrzuciłam to zdjęcie z tym opisem. Nie chciałam udawać przed Wami ze wszystko jest Ok, i tym…

Źródło informacji

Kasia Lenhardt była partnerka Jerome Boatenga, popełniła samobójstwo.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Czy warto zmienić wentylatory na chłodzeniu cieczą AiO?

AiO. Czy warto zmienić wentylatory na chłodzeniu cieczą AiO?

0 najlepszych miejsc na wakacje na calym swiecie

10 najlepszych miejsc na letnie wakacje