Wisiorki.Zimowe stylizacje najmodniejszą biżuterią

srebrny wisiorek POLCARAT DESIGN DOROTA JAZDZEWSKA
 Wisiorki najmodniejszą biżuterią. Zima to czas, w którym więcej zakrywamy niż pokazujemy, lecz jest to również idealny moment na wyciągnięcie z szafy wełny, angory, akrylu czy grubej bawełny. Zobacz, jak ozdobić zimowe stylizacje najmodniejszą biżuterią sezonu – wisiorkami.
wisiorki

Wisiorki z onyksem – inne niż wszystkie

Wciąż bardzo silnie w trendach trzymają się wzory ażurowe i przestrzenneSrebrne w kształcie beczułek i kulek nosimy samodzielnie lub w kompletach z kolczykami. Łączcie je z ubraniami w jednolite wzory, zarówno w ciepłych jak i chłodnych barwach. Zimowe ozdoby powinny być inne niż wszystkie. Takie wyjątkowe są wisiorki z onyksem. Jest to kamień szlachetny, jego złoża występują rzadko. Onyks jest kamieniem dekoracyjnym, występuje w różnych odcieniach, ale najczęściej w jubilerstwie wykorzystuje się kamienie czarne. Duży, okrągły wisiorek z onyksem warto nosić jako jedyny widoczny element biżuterii.

Źródło informacji

Jane Fonda.”Nigdy nie czułam się młodsza niż teraz”

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Agnieszka Holland wśród wyróżnionych. Oscary 2021

7f70a6041244774d94cf87c0d093

Orędzie Tomasza Grodzkiego. Marszałek Senatu przemówi w obronie mediów