w

Viomi SE to robot sprzątający w świetnej cenie

Viomi SE to robot sprzątający w świetnej cenie

Recenzja Viomi SE w świetnej cenie – wygodny i tani odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania.

Viomi SE to sprzątająca maszyna, która została wyposażona w innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że praca odkurzacza może być jeszcze skuteczniejsza. Odkurzacz między innymi posiada nowoczesny radar laserowy, dzięki czemu skutecznie omija wszystkie przeszkody, oraz system odkurzania i mopowania, który zadba o porządek w naszym domu.

Robot VIOMI SE – opakowanie i zawartość

robot

Odkurzacz otrzymujemy zapakowany w kartonowe pudełko. W środku poza samym robotem znajdziemy: stację ładującą, ładowarkę, panel mopujący, dwie szmatki do mycia podłogi, 2 szczotki przednie (1 zapasowa), pojemnik 2 w 1 (na kurz i wodę) oraz instrukcję obsługi. Dużym plusem jest to, że instrukcję otrzymujemy w języku polskim.

Sam robot ma wymiary 35 × 35 × 9,45 cm i waży 4,4 kg. Wyposażony został w silnik o mocy 33 W  (maksymalna siła ssąca 2200 Pa) oraz baterię o pojemności 3200 mAh. Z przodu odkurzacza znajduje się elastyczny zderzak, który posiada też sensor odpowiedzialny za dokowanie odkurzacza do stacji ładującej. Na górnej pokrywie producent umieścił dwa przyciski (włączniki i powrót do bazy) oraz wieżyczkę z laserem, który odpowiada za skanowanie otoczenia.

Zobacz jak zabezpieczyć Samsunga Galaxy A50

Podziel się z innymi :)