Zobacz jak zabezpieczyć Samsunga Galaxy A50

Nowoczesne smartfony mają wiele zalet, jednak na pewno nie można do nich zaliczyć wytrzymałości. Trudno się temu dziwić, bo zdecydowana większość telefonów, jakie są dostępne w sprzedaży, ma obudowy wykonane ze szkła lub tworzyw o podobnych właściwościach. Jak najlepiej zabezpieczyć urządzenie, by to przetrwało w idealnym stanie przez wiele lat? Jak przygotować Samsunga Galaxy A50 […]

Jak przygotować Samsunga Galaxy A50 do ewentualnego upadku z wysokości?

Czasem winowajcą jest zwykły pech, a czasem nasze roztargnienie. Nie zmienia to jednak faktu, że w same tylko wakacje letnie ponad 60 tysięcy smartfonów Polek i Polaków uległo uszkodzeniu mechanicznemu. Najczęstszym winowajcą było wypadnięcie z dłoni lub z kieszeni.

Za dodatkowym zabezpieczeniem przemawia też nauka. Robert Matthews, brytyjski fizyk z Uniwersytetu w Aston stworzył wzór, z którego wynika, że w sześciu przypadkach na dziesięć, smartfon upadnie ekranem do podłoża, co może skutkować „pajączkiem”, który utrudni lub wręcz uniemożliwi korzystanie z urządzenia.

Warto zabezpieczyć każdy telefon. Nie tylko flagowca z najwyższej półki, ale i typowego średniaka jak Samsung Galaxy A50 czy low-enda. Mimo tego, że Galaxy A50 nie jest już najnowszym urządzeniem, to wciąż warto się o niego zatroszczyć.