Paweł Tyburski opowiada o zdradzie i walczy o Monikę

pawel tyburski chce odzyskac monike

Paweł Tyburski i Monika Kozakiewicz z „Love Island” wydawali się być jednym z najbardziej udanych związków, które powstały w programie. Niestety, nie przetrwał on ze względu na zdradę mężczyzny. Paweł opowiedział kiedy to się stało i chce walczyć o ukochaną.

Zobacz również:  Maffashion zdradziła fakty poznania Sebastiana Fabijańskiego

Paweł Tyburski o zdradzie Moniki

Monika Kozakiewicz na swoim Instagramie pokazała screeny rozmów, z których wynika, że Paweł przespał się z inną kobietą. On nie zaprzeczył i na swoim profilu ze łzami w oczach przyznał się do błędu.

Będę walczył o MonięBardzo ją kocham i nie widzę innej opcji. Ale potrzebujemy czasu, nie mogę teraz na nią nachodzić. Wydarzyło się to, co się wydarzyło prawie rok temu i jest to mega przykre. Też żałuję tego. Nasz związek wyglądał różnie. Nie traktowałem go na poważnie. Imprezowałem, zostawiałem Monię samą. A teraz wszystko się zmieniło. Nie widzę poza nią nic innego, a wtedy wolałem iść na imprezę sam. Wszystko przewartościowałem sobie.

Czytaj Więcej…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

2ed1a27f93894c9b2b8dd9ed9369

USA ostrzegają Niemcy przed sankcjami za Nord Stream 2.

81616c856131a8873b4d1abb5e98

Jakie koszty za sprowadzenie motocykla z zagranicy w 2021?