Maffashion zdradziła fakty poznania Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion zdradziła gdzie i kiedy poznała Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion po 4 latach związku rozstała się z Czarkiem Jóźwikiem. Choć byli zaręczeni, to o kryzysie w ich związku mówiło się wielokrotnie. Niedługo po rozstaniu pary w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o tym, że blogerka spotyka się z aktorem, Sebastianem Fabijańskim.

Maffashion

Gdzie Maffashion poznała Sebastiana Fabijańskiego?

Z czasem okazało się, że doniesienia są prawdziwe i Julia rzeczywiście związała się z Fabijańskim. Niespełna rok po tym, jak zaczęto spekulować o nowym związku blogerki, pojawiły się nowe informacje na temat tej pary. W sieci nie brakowało informacji, że Maff i Fabijański spodziewają się dziecka, co blogerka w końcu potwierdziła w sierpniu minionego roku. Dziś są rodzicami 4-miesięcznego Bastiana.

Ostatnio ktoś z obserwatorów Maffashion zapytał ją o związek z aktorem, a dokładniej, czy kiedy go poznała, wiedziała, że to ten jedyny. Okazuje się, że poznali się wiele lat temu i Kuczyńska nie przypuszczała, że tak się rozwinie ich relacja.

Czytaj więcej..

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Co myślisz?

Avatar of zWEB

Napisane przez zWEB

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Jak nagrywać filmy telefonem?

Jak nagrywać filmy telefonem?

Volkswagen Caddy. Także jako 5- lub 7-miejscowa osobówka

Volkswagen Caddy także w wersji osobowej 5- lub 7-miejscowa