Maffashion buduje nowe gniazdko z Sebastianem Fabijańskim. Pokazała wnętrza swojego nowego domu

Bez nazwy

Maffashion (33 l.) nie tylko wie jak się ubrać, ale też ma smykałkę do urządzania domu. Ostatnio udowodniła to, pokazując wizualizację wnętrz nowego domu pod Warszawą. Gwiazda buduje nowe gniazdko z Sebastianem Fabijańskim. Aktor sprzedał swój apartament w Wilanowie.

Dom Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion co jakiś czas pokazuje postępy w budowie domu i wizualizacje zaprojektowanych wnętrz. Dzisiaj pochwaliła się fanom kolejnymi zdjęciami. Tym razem opublikowała wizualizacje na swoim profilu instagramowym.

Maffashion

Salon będzie w czarno-białych kolorach połączony z kuchnią. Widzimy ogromną sofę i telewizor oraz duży stolik z krzesłami. Zaraz obok schody prowadzące na pierwsze piętro. Z salonu mamy piękny widok na ogród. Aneks kuchenny również jest w czarnych kolorach. Łazienka ma być wykonana z  szarych płytek, ale z czarnymi dodatkami. Prawdopodobnie prawie cały dom będzie urządzony w czarnych barwach, bo nawet gabinet jest w tym kolorze.

Zobacz również: Katarzyna Dowbor „Z TVP wyrzucił mnie kolega”

Maffashion i Sebastian Fabijański budują wspólny dom, w którym będą mieszkać razem z synem Bastkiem. Aktor sprzedał swój apartament. Tymczasem Julia nadzoruje nie tylko prace remontowe w domu, ale również w swoim mieszkaniu.

Maffashion pokazuje wyremontowane mieszkanie

Maffashion  pokazywała, jak obecnie wygląda ich dom, a dziś zawitała do mieszkania, które jest już prawie skończone. Teraz trzeba je jeszcze urządzić.

Na swoim Instastories uchyliła rąbka tajemnicy, jak będzie wyglądać. Uwagę zwraca łazienka, w której widzimy różową umywalkę, złote dodatki oraz dość nietypowe kafelki i podłogę.

Źródło Informacji

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

86c57925238ae4eb08b4fd3f02b5

Kryzys i napięta sytuacja na granicy z Białorusią.

Gwiazdy

Polskie Gwiazdy jeździły na hulajnogach dla dzieci