Katarzyna Dowbor „Z TVP wyrzucił mnie kolega”

cceaf953e6847ef6bdac0e52d9c6

Katarzyna Dowbor karierę w Telewizji Polskiej zaczęła na początku lat 80.tych. Tworzyła filmy dokumentalne, prowadziła „Studio Lato”, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, „Pytanie na Śniadanie” czy „Apetyt na Zdrowie”. Katarzyna Dowbor była twarzą telewizyjnej Jedynki, bez której mało kto wyobrażał sobie stację. A jednak w 2013 roku dziennikarce podziękowano. Jak to wspomina?

Katarzyna Dowbor o zwolnieniu z TVP: Powinnam być wdzięczna

Katarzyna Dowbor

„Nasz Nowy Dom” jest nie tylko wielkim hitem Polsatu, ale i programem, który odmienia ludzkie życie. Dowbor cieszy się, że ma w tym swój udział i dziś jest wręcz szczęśliwa, że były szef zwolnił ją z Telewizji Polskiej, dzięki czemu trafiła do Polsatu. – Z TVP wyrzucał mnie kolega, z którym wcześniej pracowałam przez dwadzieścia kilka lat. Został szefem i postanowił odmłodzić zespół. Z perspektywy czasu myślę, że powinnam być mu wdzięczna do końca życia i co tydzień wysyłać mu kwiaty w podziękowaniu za to, co zrobił – powiedziała dziennikarka w rozmowie z Plejadą. Wszystko dlatego, że gdyby pozostała pracownikiem TVP, to zapewnia, że nawet nie pomyślałaby o udziale w castingu do konkurencyjnej stacji.

Doda usunęła swój tatuaż po Radku. Ma teraz wielką ranę

Źródło informacji

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

f123981fb81e7bc38c5a6a88de46

Funkcjonariusze Straży Granicznej korzystają z nowych uprawnień

Dobierany warkocz dobieraniec

Najprostsze metody czesania – Warkocz dobierany