Paulina Krupińska dla córki zostaje w górach

Paulina Krupińska dla córki zostaje w górach

Paulina Krupińska jest związana z Sebastianem Karpielem-Bułecką (45 l.), za którego wyszła w 2018 roku. Jest również mamą dwójki dzieci – Tosi (6 l.) i Jędrka (4 l.).

Niegdyś robiła karierę w modelingu, a obecnie spełnia się jako prezenterka w studiu TVN, prowadząc program śniadaniowy razem z Damianem Michałowskim.

Od 2018 roku tworzą szczęśliwe małżeństwo. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci – Tosię i Jędrka. Ich córka odziedziczyła w genach muzykalność, fotogeniczność oraz… miłość do narciarstwa. Którą ścieżkę wybierze w przyszłości?

Jest też bardzo muzykalna (po tacie) oraz lubi pozować do zdjęć (jak mama).

Paulina Krupińska

Okazuje się, że Antonina jest również wysportowaną i waleczną dziewczynką. Ma bardzo silną osobowość i są na to dowody!

Dumny tata zamieścił na swoim profilu wpis, chwaląc się, że jego córeczka zajęła drugie miejsce w slalomie gigancie, w szkole narciarskiej. Czy jednak nie pójdzie w ślady mamy, tylko zostanie wybitną narciarką? Czas pokaże.

Paulina KrupińskaSebastian Karpiel-Bułecka

Rodzice stoją teraz przed trudną decyzją, w którą stronę powinna pójść edukacja ich pociechy. Aby mogła trenować narciarstwo alpejskie, rodzina będzie musiała przejść prawdziwą rewolucję! To mnóstwo wyrzeczeń, ale i licznych podróży.

Program Farma i kolejny odcinek 3

Top 10 najbogatszych wokalistek w ostatnich czasach

Syn Karoliny i Piotra Kraśko wyprowadza się z Polski?

Póki co Paulina Krupińska  i tata zrezygnowali z mieszkania w Warszawie i zostali w górach, aby ich skarb mógł szkolić się i rozwijać pasję. Oboje są zresztą fanami narciarstwa i spełniają się w roli instruktorów dzieci!

Wokalista Zakopower w dzieciństwie sam chciał zostać skoczkiem, a jego krewnym jest srebrny medalista Mistrzostw Świata w 1966 roku, Józef Gąsienica-Sobczak.

[snax_content]

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

z27686313M,Polacy poznali terminarz meczow na siatkarskich MS

Nowy trener reprezentacji Polski wybrany 12 stycznia

967b6cf9520a203730666bd1c5f1

Marek Suski chce promować polskich artystów