Program Farma i kolejny odcinek 3

000EAIXXBXQU544A C122 F4

Kolejny  odcinek programu „Farma” pokazał, że nie wszyscy byli gotowi na wiejskie życie. Uczestnicy nie mieli łatwo, spędzili pierwszą dobę w gospodarstwie pozbawionym bieżącej wody i prądu. Żeby zdobyć jedzenie musieli się bardzo napracować na wykopkach, a Farmer Tygodnia wskazał najsłabsze ogniwo w zespole.

Przed nami pierwszy sądny dzień na farmie… Wszyscy z niepokojem będą czekać na powrót rolnika Szymona, który zawyrokuje, czy farmerzy poradzili sobie z trudnym zadaniem.

Farma
Farma

Czy Farmer Tygodnia, jako lider grupy, dobrze wykonał swoje zadnie? Czy właściwie przekazał dyspozycje? Co go czeka, jeśli popełnił błąd? Spotkanie z Mentorem będzie dla niego pełne emocji. Ale emocje także w oborze!

Krowa Balbina będzie mieć coraz więcej objawów zwiastujących poród, a farmerzy wprowadzą przy niej dyżury. Odtąd będzie obserwowana dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Wyjaśni się także, jak to się stało, że Kinga wylądowała z Tomkiem w jednej sypialni oraz co takiego zaproponowała Marta, że część uczestników zaniemówiła z wrażenia…

Nowe odcinki programu „Farma” od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji Polsat i na PolsatGo.pl.

pomponik.tv

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Maciej Stuhr kopia

Maciej Stuhr w relacji z ojcem. Często były krytyczne

z27686313M,Polacy poznali terminarz meczow na siatkarskich MS

Nowy trener reprezentacji Polski wybrany 12 stycznia