Monika Mrozowska została skrytykowana za liczbę partnerów

mrozowskaohejcie

Monika Mrozowska -Gwiazda „Rodziny zastępczej” pokazała okrutne komentarze, które po narodzinach dziecka zaczęły pojawiać na jej profilu po narodzinach dziecka. To jednak są nie są jedyne przykre wiadomości skierowane w stronę Moniki Mrozowskiej.

Monika Mrozowska niedawno powitała na świecie swoje czwarte dziecko.

Aktorka chętnie dzieliła się szczegółami ciąży, a po rozwiązaniu szczęśliwy tata pochwalił się zdjęciem małego Lucjana.

Ciekawość internautów budzi zwłaszcza kwestia ojcostwa dzieci aktorki. Córki: Karolina i Jagoda to owoce jej małżeństwa z Maciejem Szaciłłą. Z kolejnym partnerem ma syna Józefa, a ojcem najmłodszego dziecka jest Maciej Auguścik-Lipka.

Monika Mrozowska w rozmowie z magazynem „Party” przyznała, że nie jest jej miło, kiedy czyta komentarze w internecie.

Ludziom przeszkadza sposób, w jaki wychowuję swoje dzieci i układam sobie życie. Kiedy czytam: „Będzie miała czwarte dziecko z trzecim partnerem”, nie jest mi miło, ale staram się to ignorować – wyznała.

Monika Mrozowska

Aktorka widzi w internetowym hejcie głębszy problem.

Nie rozumiem, dlaczego kobiety ocenia się na każdym kroku. Dlaczego my się ciągle musimy z czegoś tłumaczyć? Jeśli mężczyzna zostawia kobietę z chorym, niepełnosprawnym dzieckiem, żonę dla młodszej kochanki albo dziewczynę w ciąży – jest OK. Facet, który ma piątą żonę, z którą ma kolejne dziecko, też nikogo nie interesuje. A kobieta w takiej sytuacji jest opluwana na każdym kroku. Nie ma na to mojej zgody – grzmiała Monika Mrozowska.

Celebrytka zaznaczyła również, że celowo nie pokazuje się publicznie z obecnym partnerem, ponieważ doświadczenia z pierwszego małżeństwa nauczyły ją oddzielania sfery prywatnej od zawodowej w przestrzeni publicznej.

Czytaj Wiecej…..

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

040c99046ae9bf8680f9298560a4

Chciała zdać prawo jazdy podszywając się pod koleżankę

f81ce1fb95806f686a1f90ccbda6

Pucz w Mjanmie. Junta odcina dostęp do internetu