Marianna Zydek, Cezary Pazura, Maciej Musiał i Jacek Knap zagrali w filmie „Druga połowa”.

Druga polowa

Cezary Pazura, Maciej Musiał w nowym filmie. Zakazany owoc najlepiej smakuje? Nie, jeśli za potencjalnego teścia ma się śmiertelnego wroga, a za konkurenta – bajecznie bogatego piłkarza. Już 28 maja na ekranach pojawi się „Druga połowa” czyli komedia romantyczna.

W filmie wystąpiła plejada gwiazd, w tym rozpoczynająca aktorską karierę Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski („Mayday”), Leszek Lichota („Wataha”), Joanna Kuberska („O mnie się nie martw”), Ilona Ostrowska („Narzeczony na niby”), Piotr Rogucki („Gotowi na wszystko. Exterminator”), Rafał Rutkowski („Planeta Singli”), Iwona Bielska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”) i Sławomir Orzechowski („Jak poślubić milionera?”) oraz Cezary Pazura.

Netflix ogłosił produkcję 2. i 3. części filmu „365 dni”

W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, znani komentatorzy i dziennikarze sportowi Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu. Film wchodzi na ekrany w wyjątkowym czasie – w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z udziałem reprezentacji Polski.

Źródło informacji

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

479ffcd034a8ba1b161184f00515

Weronika Rosati złożyła skargę w ETPC

Czym jest pamięć podręczna procesora i jak dziala

Czym jest pamięć podręczna procesora i jak działa?