w

Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence w filmie „Nie patrz w górę”

Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence w filmie „Nie patrz w górę”
Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence razem w filmie. Netflix udostępnił film „Nie patrz w górę”. W rolach głównych Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio. Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po Układzie Słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią – i jakby tego było mało – nikt się tym nie przejmuje.

Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Okazuje się, że próba ostrzeżenia ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dr. Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media. Zaczynają od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończą w rozrywkowym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry).

Casey Affleck i Sam Claflin w thrillerze “Każdy twój oddech”. Zobacz zwiastun

Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę?

Nie patrz w górę | Oficjalny zwiastun | Netflix

Na podstawie prawdziwych wydarzeń, do których nie doszło… jeszcze. Film „Nie patrz w górę” w wybranych kinach od 10 grudnia i na Netflix – 24 grudnia.Film …

Autorem scenariusza i reżyserem „Nie patrz w górę” jest laureat Oscara Adam McKay („Big Short”). W pozostałych rolach wystąpią: Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (znany jako Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis i Tomer Sisley.

Źródło Informacji

Podziel się z innymi :)

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magda Stępień i Rzeźniczak doczekali się wspólnego dziecka

Magda Stępień i Rzeźniczak doczekali się wspólnego dziecka

Borelioza – skutki i leczenie choroby

Borelioza – skutki i leczenie choroby

Wróć do góry

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.