w

Jakie narzędzia na wypad na łono natury

Jakie narzędzia na wypad na łono natury

Myślałeś kiedyś jakie narzędzia zabrać na wypad na łono natury? By przeżyć prawdziwą przygodę życia, nie musisz wyjeżdżać do odległych krajów, nawet wycieczka kilkadziesiąt metrów od domu może zmienić się w prawdziwą szkołę przetrwania. Warto mieć przy sobie dobry sprzęt,

Wyprawa na łono natury wiąże się nie tylko z rozpalaniem ogniska, ale również przygotowaniem prowizorycznych narzędzi, a także schronienia. Dlatego warto mieć ze sobą kilka przyrządów, które przydadzą się zarówno podczas zwykłego biwaku, jak i prawdziwego wypadu survivalowego.

Nóż do precyzyjnych prac

narzędzia

Odpowiednio wytrzymałe ostrze to narzędzie nie do przecenienia, szczególnie podczas długich wypadów. Jest niewielki, dobrze leży w dłoni i pozwala na wykonywanie najbardziej precyzyjnych czynności. Dodatkowo, jeśli wybierzesz ostrze składane, będzie dużo łatwiejsze w transporcie, możesz bezpiecznie schować je w plecaku lub kieszeni. Ostrza z głownią stałą wymagają już specjalnego futerału do przechowywania, przez co mogą być nieco bardziej problematyczne w transporcie. W zamian za to zapewniają większą wytrzymałość na przeciążenia i doskonale nadają się do trudniejszych prac, takich jak choćby ciosanie.

Podziel się z innymi :)

Co myślisz?