Dresy – Modne komplety na każdą okazję i nie tylko do ćwiczeń

Xgsjvbuy597nubX
Dresy nie tylko do ćwiczeń. Sława dresów obróciła się o 180 stopni. Dawniej służyły głównie do ćwiczeń albo leniuchowania w domu. Dziś są modnym ubraniem, które podbija nie tylko ulice, ale nawet salony. Jak je nosić, by wyglądać modnie? Czy każdy dres to dobry wybór? Jak dopasować dresy do figury?

Dresy – co się z nimi stało?

Dresy

Analizując historię dresów, można złapać się za głowę. To jedno z niewielu ubrań, którego rola tak bardzo się zmieniła. Jak to się stało? Trudno określić moment, w którym dresy z obciachowych ortalionów zamieniły się w stylowe ubranie na każdą okazję. Jedni są zdania, że miało to związek z boomem na odzież sportową, bo to właśnie wtedy zaczęto zwracać uwagę na fasony i kolory. Drudzy twierdzą, że dresy wylansowały gwiazdy. Inni dodadzą, że to po prostu trend na streetwear.

Zobacz również: Olejki. Jak wykorzystać potencjał naturalnych olejków.

Jedno jest pewne. Niezależnie od biegu wydarzeń dresy są teraz bardzo modnym ubraniem. Nie tylko do treningu i nie tylko do leniuchowania.

Jak nosić dresy?

Dresy można nosić na wiele sposobów. Oczywistą i zarazem najpopularniejszą stylizacją jest sportowa. Zależnie od dodatków i kroju można ją łatwo zamienić w look miejski, streetwearowy. To także dobry punkt wyjścia do stylizacji codziennej. Co jednak ciekawe, dresy mogą być ubraniem nawet eleganckim, do pracy. Wszystko zależy od ich fasonu.

Jakie kupować zamienniki perfum?

Najmodniejsze dresy

Jakie dresy są najmodniejsze? Można wymienić co najmniej kilka trendów. Jednym z najbardziej zauważalnych są odważne, przyciągające wzrok kolory. We wszystkich kolekcjach można znaleźć barwy, które dotychczas pojawiały się głównie w formie dodatków. Teraz warto je pokazać w całej okazałości.

Czytaj więcej..

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

0354ae5053e9113b7f4d899ff3cb

Kim jest Hunter Biden – sylwetka, uzależnienie, gdzie pracował?

ropa kopia

Ropa naftowa jest najdroższa od dwóch lat i to nie koniec wzrostów