Dostawa wody do biura

dystrybutor wody

Dostarczanie wody do biura to wymóg zarówno pracowników, jak i klientów odwiedzających firmę. Dbanie o ludzi winno być podstawą każdego pracodawcy.

 

Woda w biurze? Zdecydowanie tak

Woda jest źródłem życia na ziemi – nic dziwnego, że stała się niezbędna również w biurach firm i korporacji, gdzie każdy ma do niej dostęp.

W porównaniu z wodą z kranu, woda podawana w tzw. dystrybutorach wody jest filtrowana, i nie posiada szkodliwych dla nas substancji. Na polskim rynku istnieje wiele firm zajmujących się ich produkcją i dostarczaniem “butelkowanej” wody do biur.

Czym jednak są dystrybutory? Jaką wodę możemy z nich pić i czy to wszystko co mają one do zaoferowania?

Dystrybutor wody. Co, jak i dlaczego?

Dystrybutor wody to nic innego jak urządzenie dozujące wodę. Istnieje jednak kilka ważnych funkcji, w które dobry dystrybutor powinien być wyposażony:

  • system podgrzewania wody
  • system chłodzenia wody
  • podawania w sposób ciągły wody ciepłej
  • podawania w sposób ciągły wody zimnej
  • podawania wody wprost do spożycia

Wiele modeli dystrybutor jest wyposażona w jedną, góra dwie z wymienionych funkcji. Ważne jest, by przed zakupieniem przemyśleć kto i do czego będzie go używał.

Tradycyjny dystrybutor wody kojarzy się nam z urządzeniem z wielką butlą pełną wody. Obecnie dystrybutory są bardziej nowoczesne, często zbudowane w taki sposób, by butla nie była widoczna.

Na rynku istnieje wiele firm, które dostarczają wodę do biur właśnie dzięki dystrybutorom. Takie dostawy wody do firm są często ustalane z góry pod względem ilości wody, a także konserwacji sprzętu, którego należy regularnie czyścić.

Obecnie do biur dostarczane są wody nie tylko źródlane. Wszystko zależy od preferencji pracowników, którzy mając nieograniczony dostęp do wody często pracują wydajniej i bardziej swobodnie.

Do głównych zalet dostarczania wody firmom należą:

  • Regularne dostawy wody (czyli wygoda dla pracodawcy)
  • Oszczędność
  • Elastycznością oferta dystrybutorów wody
  • Podniesienie wydajności w firmie
  • Sprawdzona jakość wody

 

Woda źródłem życia

Picie wody nawadnia organizm i pozytywnie wpływa na zdrowie. Łatwy dostęp do niej z pewnością wpłynie dobrze na chęci pracowników.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

20220603172225 gaf7e210b2c6cbcdb97571c5ceaecc6fe988bc4c2633aeaea48fb7e88fbed0616a55e870747edbffc50a49ef50a677bf2 640.jpg

Jak liczyć kalorie? Najlepsze sposoby na liczenia kalorii

lokiec tenisisty

Łokieć tenisisty leczenie