Amazon Fire TV wkracza do Polski

Amazon Fire TV wkracza do Polski

Amazon Fire TV ogłosił wprowadzenie nowych urządzeń i usług Fire TV dla klientów w Polsce. Są to międzynarodowe wersje Fire TV Stick 4K Max, sprzętu o największej mocy do przesyłania strumieniowego oraz Fire TV Stick, przeznaczonego do streamingu w wysokiej rozdzielczości Full HD. Do obu urządzeń dołączony jest pilot Alexa Voice Remote, z przeznaczonymi przyciskami zasilania oraz głośności do sterowania kompatybilnym odbiornikiem. Interfejs użytkownika Fire TV jest dostępny w język polskim, jednak Alexa nadal obsługuje tylko język angielski.

Amazon Fire TV i Fire TV Stick 4K Max

Fire TV Stick 4K Max: odtwarzacz multimediów strumieniowych 4K Ultra HD z obsługą Dolby Vision, Dolby Atmos i Wi-Fi 6 kupimy już za 309,99 złotych. Jeśli jednak chcecie coś tańszego, to jest jeszcze Fire TV Stick, urządzenie do streamingu, umożliwiające szybkie przesyłanie strumieniowe w rozdzielczości Full HD za 199,99 złotych. Oba urządzenia są już dostępne w przedsprzedaży, a ich wysyłka do klientów rozpocznie się 17 listopada. Więcej informacji można uzyskać pod adresem amazon.pl/firetvstick i amazon.pl/firetvstick4kmax.

Amazon Fire TV

Warto wspomnieć, że międzynarodowa wersja Fire TV Stick 4K Max to również pierwsze urządzenie 4K Fire TV w Polsce, które obsługuje streaming 4K UHD, HDR i HDR10+, a także Dolby Vision i Dolby Atmos.

Chiny zaprezentowały prototyp nowego ultraszybkiego pociągu

Oba urządzenia są wyposażone w najnowszą obsługę Fire TV, oferując nam tym samym interfejs użytkownika w języku polskim, uproszczony pasek menu głównego i możliwość przypięcia aplikacji do paska szybkiego dostępu. Dodano też przydatne funkcje, takie jak App Peeks do przeglądania treści z Prime Video czy Netflixa. Amazon Fire TV pozwala też na stworzenie maksymalnie sześciu profili użytkowników, dzięki czemu każdy może mieć własną listę oglądania, listę obserwowanych pozycji czy rekomendacje. Dzięki usłudze możemy mieć dostęp do serwisów Netflix, Prime Video, Apple TV, YouTube, Spotify, Amazon Music, a także lokalnych platform – Player, CANAL+, Polsat Go, Polsat Box Go, WP Pilot, CDA TV. Oczywiście należy pamiętać, że za niektóre z nich należy płacić.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Dobierany warkocz dobieraniec

Najprostsze metody czesania – Warkocz dobierany

a6bc8fe439cee10fc895156032b8

W okresie Wszystkich Świętych rusza policyjna akcja „Znicz”.