Suszarki z dyfuzorem – do czego służy i jaką wybrać?

suszarka z dyfuzorem

Suszarka z dyfuzorem to zdecydowanie cudowny wynalazek, który przyda się każdej włosomaniaczce i nie tylko. Potrafi zdziałać na głowie prawdziwe cuda. Jeśli jej do tej pory nie używałaś, to sprawdź, od czego służy suszarka z dyfuzorem i jaką warto wybrać.

Suszarka z dyfuzorem – do czego służy?

Po suszarkę z dyfuzorem możesz sięgnąć bez względu na to, jaki masz rodzaj włosów. Dyfuzor to nakładka, którą kupuje się w zestawie z suszarką lub oddzielnie. Jest okrągła, a w środku ma wypustki z tworzywa sztucznego. Dzięki dyfuzorowi powietrze jest równomiernie rozprowadzone, dzięki temu dokładnie wysuszysz włosy przy nasadzie i na całej długości.

Suszarka z dyfuzorem świetnie nadaje się do suszenia kręconych włosów. Działa jak „ugniatanie” włosów dłońmi, dzięki czemu loki stają się sprężyste, gładkie i lśniące i przede wszystkim ich skręt zostaje podkreślony. To także dobra metoda na dodanie włosom objętości. Warto suszyć włosy suszarką z dyfuzorem głową do dołu. Nie musisz przy tym używać szczotki do włosów, dzięki czemu fryzura będzie wyglądać bardzo naturalnie.

Jaką suszarkę z dyfuzorem wybrać?

Decydując się na zakup suszarki z dyfuzorem musisz wziąć pod uwagę kilka aspektów. Warto wybrać urządzenie dobrej firmy – będziesz mieć gwarancję wysokiej jakości. Godne uwagi są suszarki Valera Swiss Silent, Ga.ma., Moser (w tym przypadku można osobno dokupić pasujący dyfuzor). Wybierając suszarkę z dyfuzorem należy wziąć pod uwagę wielkość dyfuzora. Szersza nakładka dobrze sprawdzi się w przypadku długich i gęstych włosów, a węższa (o mniejszej średnicy) do suszenia krótszych włosów. Do gęstych włosów również lepszy będzie dyfuzor z dłuższymi wypustkami. Zobacz najlepsze suszarki do włosów: https://www.pro-sprzet.pl/category/suszarki-do-wlosow

Wybierając suszarkę z dyfuzorem, warto również zwrócić uwagę na podstawowe parametry suszarki. Im większa moc, tym szybciej i sprawniej wysuszysz włosy, a urządzenie będzie bardziej trwałe i posłuży Ci dłużej. Zwróć uwagę, czy suszarka posiada duży wybór ustawień temperatury i nawiewu, oraz czy ma zimny nawiew i funkcję jonizacji. Zarówno funkcja jonizacji jak i zimny nawiew sprawiają, że włosy po suszeniu mniej się elektryzują i nie puszą się.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

glówne 20220805090938 pexels photo 109629.jpeg

Zwrot podatku z Niemiec – co warto wiedzieć?

owocemorza

Wino do owoców morza