Małgorzata Socha (7/10)

Pozycja na liście
Przesłane do "https://zweb.pl/top-lista-polskich-aktorek/"
Zatwierdzony
malgorzata socha 1

Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie [rok ukończenia: 2003] Zainteresowania: jazda na nartach, podróże, film. Jej aktorski start miał miejsce w telewizji, jeszcze podczas nauki w liceum, kiedy zagrała główną rolę w spektaklu telewizyjnym „Anka” (w reżyserii Radosława Piwowarskiego). Od tego momentu poważnie zaczęła zastanawiać się nad aktorstwem. Na egzamin do szkoły aktorskiej „weszła z biegu”, prosto z planu filmu „To my” (w reżyserii Waldemara Szarka), w którym zagrała jedną z drugoplanowych ról. Później pojawiła się w serialu „Złotopolscy” – wcieliła się w rolę Kate, nastolatki, zakochanej w komendancie policji, panu Wieśku.

Dużą popularność przyniósł jej udział w serialu „Zostać Miss”. Zagrała tam podwójną rolę, bliźniaczek Majki i Kajki. Ostatnio moglismy oglądać ją w nowym serialu TVP1 – „Bao-bab, czyli zielono mi”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Malgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska (10/10)

Anita Sokolowska

Anita Sokołowska (3/10)