Skankolor- drukarnia cyfrowa Katowice

Skankolor to drukarnia cyfrowa w Katowicach, która posiada bogatą ofertę, skierowaną do najbardziej wymagających klientów. Zapewniają m.in. druk ulotek, plakatów, naklejek, druk wielkoformatowy i wiele innych produktów. Drukarnia zajmuje się również projektowaniem.

Drukarnia cyfrowa Katowice

W okolicy Katowic jest wiele drukarni jednak bezkonkurencyjna pozostaje firma Skankolor. Drukarnia posiada najnowocześniejszy sprzęt, oferuje druk na różnych formatach, a zadowoleni klienci to podstawa realizacji usługi.

W Skankolor możesz wydrukować m.in. naklejki, kartki okolicznościowe, ulotki, kalendarze, broszury, nadruki na teczki, torby reklamowe i koperty, plakaty, certyfikaty, katalogi, czasopisma oraz książki. Firma zajmuje się również drukiem materiałów szkoleniowych, zaproszeń, pieczątek, notesów oraz cenników.

Możesz również przynieść projekt w folderze do poprawy lub zlecić realizację projektu graficznego. Kompleksowość wyróżnia Skankolor na tle konkurencji. Bogata oferta, krótkie terminy realizacji, zadowolą wszystkich zainteresowanych klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.skankolor.pl/ i zapoznanie się z ofertą drukarni.

Czym jest druk cyfrowy i druk offsetowy?

Druk cyfrowy i druk offsetowy to pojęcia technologiczne druku, jednak mogą być niezrozumiałe dla osób, które nie maja doświadczenia w poligrafii. Warto znać różnice pomiędzy nimi, w momencie, gdy chcemy wybrać najlepszą dla siebie opcję druku.

Do najważniejszych różnic pomiędzy tymi formami należy przede wszystkim nakład druku. Przy dużych nakładach bardziej opłaca się druk offsetowy. Wykorzystywany jest przede wszystkim w przypadku wydruku ulotek, kalendarzy, teczek, wizytówek, czy katalogów. Minimalny opłacalny  nakład w technologii offsetowej cenowo to około 1000 sztuk egzemplarzy.

Do małych nakładów najczęściej używany jest druk cyfrowy. Co więcej pozwala on na personalizację poszczególnych drukowanych egzemplarzy. Można, więc z jego pomocą wydrukować na przykład imienne zaproszenia na uroczystość.

Studio graficzne w Skankolor

Skankolor zapewnia bogatą ofertę realizacji w projektowaniu graficznym. Zespół może przygotować grafikę marketingową, tworząc m.in. wizytówki, logo, czy broszury firmowe. Na życzenie klienta studio wykona księgę znaku, czyli tak zwaną instrukcję obsługi logo.

Drukarnia zajmuje się również grafiką okolicznościową, projektami dla biur oraz instytucji. Doradztwem przestrzennym, czyli na przykład umiejscowieniem loga, czy pomocą przy wyborze kolorów pomieszczeń.

Studio graficzne, jest również autorem bogatej oferty fototapet, które świetnie nadadzą się na ścianę sypialni, czy pokoju dziecięcego.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of zWEB

Napisane przez zWEB

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Kreatywny prezent dla mężczyzny – jak wybrać i gdzie szukać inspiracji?

Przydomowa oczyszczalnia ścieków- ekonomiczne rozwiązanie na lata