Piróg i Rusin w krytycznych słowach o Agustinie Egurroli.

Piróg i Rusin w krytycznych slowach o Agustinie Egurroli.

Agustin Egurrola postanowił zostać jurorem w programie Telewizji Polskiej „Dance, Dance, Dance”. To spowodowało lawinę krytyki ze strony jego wcześniejszych współpracowników. Głos zabrali między innymi jego znajomi z „You Can Dance” Michał Piróg i Kinga Rusin.

Piróg i Rusin krytycznie o Agustinie Egurroli

Michał Piróg nie szczędził ostrych słów komentując decyzję Egurroli. W poście na Instagramie zamieścił kilka fotek z „You Can Dance” i napisał, że to dla niego piękne wspomnienia. Przyznał, że skład jurorski zmieniał się często i jest w szoku, że jego połowa „wybrała się na bal reżimowej telewizji, mówiąc: »to tylko rozrywka«”.

„Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje” – napisał Piróg. „Jedni uprawiają seks bo kochają partnera/partnerkę inni bo kochają seks a inni bo kochają pieniądze” – skwitował.

Co kupował lider ICH TROJE za 40 mln złotych?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

„Polityka” kontra Narodowy Bank Polski. Jest kolejne stanowisko

Czyżby nepotyzm w NBP? Kolejne starcie „Polityki” i Banku

Czy banany pomogą w utracie wagi

Czy banany pomogą w utracie wagi? Jak je spożywać