Co kupował lider ICH TROJE za 40 mln złotych?

Co kupowal lider ICH TROJE za 40 mln zlotych

Lider zespołu, Michał Wiśniewski zdradził, że na programie „Jestem jaki jestem”, emitowanym w 2003 i 2004 roku zarobił w sumie około 40 milionów złotych. Wpadł jednak w tarapaty finansowe i majątek szybko stracił. Jak mówi, winni byli fałszywi przyjaciele.

Na co wydawał pieniądze Wiśniewski?

Muzyk przyznał jednak, że pieniądze szybko się rozeszły. Wspomniał także o plotkach, które pojawiały się w mediach, gdy miał problemy finansowe. – Sytuacja jest bardzo prosta. Jeśli zarobisz 40 milionów, musisz odprowadzić od tego blisko 10 milionów podatków. Gorzej, jeśli go odprowadzisz, a sam nie dbasz o finanse. Nie jestem pierwszą osobą, która sobie z tym nie poradziła. Lista nazwisk jest bardzo długa, z Michaelem Jacksonem na czele – mówił. Dodał, że kupował „bezsensownie” samochody, samoloty, mieszkania czy łódki. – Całą masę pierdół, które dziecko z domu dziecka na oczy nie widziało – wyjaśnił.

Przez 22 lata piłem 0,7 litra alkoholu dziennie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Liga Mistrzów. Barcelona na lopatkach

Liga Mistrzów. Barcelona na łopatkach!

Jak naprawić telefon który się nie wlącza

Jak naprawić telefon, który się nie włącza?