w

Pierwsza strona w wynikach wyszukiwania

Pierwsza strona w wynikach wyszukiwania

Jakie zrobić techniki SEO aby była ona jako pierwsza strona w wynikach wyszukiwania. Czy 80% udział w ogólnej wartości to dużo, czy mało? 

Kierunek przystosowania

Najlepszym sposobem, dopasowującym zarazem serwis do zadań współpracy z wyszukiwarkami jest optymalizacja. Zmienia się tylko na skutek wprowadzanych zmian w algorytmie wyszukiwania. Optymalizacja stron internetowych to zadanie, polegające na dostosowaniu struktury serwisu do (w tym miejscu należy pogodzić wymagania trzech stron rozgrywki):
— oczekiwań właścicieli serwisów
— wymagań stawianych przez wyszukiwarki i ich algorytmy wyszukiwania
— użytkowników, którzy powinni być w tym tercecie najważniejsi.

Optymalizowanie serwisu jest zadaniem na pełny etat, a czas jego jest nieokreślony. Nawet po pierwszym okresie gruntownych zmian, kiedy to wprowadzane są zalecenia pokontrolne wynikające z wykonanego audytu, konieczne są bieżące zmiany, wynikające z korekt algorytmu wyszukiwania.
Optymalizacja jest też pierwszym z kroków na tej drodze. Kolejne etapy są coraz trudniejsze. Chociaż wiadomo przecież, że grunt to solidne podstawy. Dlatego wszystkie prace prowadzone na etapie optymalizacji będą rzutowały na osiągane wyniki. Kolejnym odcinkiem, na którym trzeba podjąć prace jest pozycjonowanie seo i doprowadzenie jej jako pierwsza strona w wynikach wyszukiwania.

Podziel się z innymi :)