Meadow Walker została modelką. Córka Paula Walkera w kampanii znanej marki [FOTO]

Meadow Walker zostala modelką

Meadow Walker została modelką. Córka zmarłego aktora robi karierę w modelingu i właśnie zagościła w kampanii amerykańskiej marki Proenza Schouler. Zdjęciami z kampanii 22-letnia córka Paula Walkera pochwaliła się na Instagramie.

Meadow Walker rozpoczęła karierę w modelingu. Córka zmarłego siedem lat temu Paula Walkera postanowiła spróbować swoich sił w pozowaniu przed obiektywem. 22-latka jest jedną z gwiazd popularnej marki Proenza Schouler. Na swoim Instagramie Meadow udostępniła dwie fotografie z kampanii dla Proenzy Schouler.

„Proenza Schouler Pre-Fall 2021. Jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wspierali i wierzyli we mnie. Dziękuję Jack i Lazaro” – napisała 22-letnia córka zmarłego Paula Walkera.
Więcej: https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Meadow-Walker-zostala-modelka.-Corka-Paula-Walkera-w-kampanii-znanej-marki-FOTO

Ida Nowakowska poinformowała o płci dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Optymalizacja zdjęć WordPress

Optymalizacja zdjęć WordPress – teoria i praktyka – Mansfeld

Bez nazwy

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami.