Markiza tarasowa – idealne zadaszenie twojego tarasu i ogrodu

glowne iStock 971124672

Markizy tarasowe to jedne z popularniejszych rodzajów zadaszeń. Ładna, tania i wygodna w montażu. Dobrze wybrana markiza to skuteczna ochrona przed słońcem i opadami na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Zapewnia komfort, relaks i swobodę odpoczynku. 

 

Markiza tarasowa – ochrona przed deszczem i słońcem

Markiza tarasowa to często wybierane rozwiązanie. Można ją zwinąć w dowolnej chwili. Odpoczywając na tarasie lub balkonie, można zdecydować czy potrzebujemy osłonić się przed słońcem bądź deszczem czy wolimy przesiadywanie w cieniu. Co ważne, markizy chronią przed promieniami UV, gwarantują więc bezpieczny wypoczynek na świeżym powietrzu. Szczególnie często wybierane są produkty z akrylowego materiału, który jest wodoodporny i chroni przed szkodliwym promieniowaniem. Co ważne, dzięki markizie możemy ochronić nasz dom lub mieszkanie przed nagrzewaniem.

Konstrukcja markizy – łatwy i szybki montaż

Markizy produkowane są z materiału gwarantującego wytrzymałą, stabilną konstrukcję. Istnieje wiele możliwości montażu: do ściany, krokwi dachowej czy też od spodu balkonu. Bez względu na wybraną opcje, są one odporne na podmuchy wiatru. Każda markiza wyposażona jest w napęd (wbudowany silnik) i czujnik wiatru. Można wybrać markizę na taras Alison. Jej konstrukcja została zrobiona z aluminium.  Rolety mają tkaninę, która jest pokryta powłoką teflonową chroniącą markizę przed słońcem, deszczem. Co ważne, nachylenie pod kątem w stosunku do ściany sprawia, że deszcz swobodnie spływa z markiz tarasowych. Utrzymywanie markiz tarasowych w czystości nie jest

Markizy tarasowe – jak wybrać najlepszą dla siebie

Decydując się na markizę na taras czy balkon, można wybrać  wymiar (pasującą szerokość i długość wysięgu), materiał, kolor konstrukcji, rodzaj falbany, typ montażu, stronę oraz rodzaj sterowania. Można wybrać materiały akrylowe wodoodporne, akrylowe oraz poliestrowe powlekane PCV. Do wyboru także różny rodzaj osłon. Każda tkanina jest wytrzymała i jest to produkt najwyższej jakości. Dzięki temu możemy mieć skrojoną na miarę, odporną na zabrudzenia gwarancję miłego odpoczynku w ogrodzie zarówno w upalny dzień jak i deszczową porą. Do każdego modelu można domówić podpory teleskopowe belki przedniej, dystans montażowy oraz zestaw do samodzielnego montażu, w ofercie w dwóch różnych wersjach. Więcej szczegółów znajdziesz tu: https://oknarolety.com/markiza-bez-kasety

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

car

Kupujesz używany samochód? Zrób to z głową.

jak powinna przebiegac konsultacja trychologiczna

Jak powinna przebiegać konsultacja trychologiczna?