Jak może wyglądać serwis układu chłodniczego?

mb 01

SHELMO – producent gotowych układów chłodniczych – monobloków dla branży chłodniczej.

Standardowy układ chłodniczy

Serwis układu chłodniczego jest często utrudniony. Pojawiają się problemu z wykwalifikowaną kadrą w tym kierunku, jak i dostępnością terminową doświadczonych serwisantów. Każda usterka pracujących cały czas urządzeń chłodniczych, czy to w sklepach, magazynach, gastronomii jest bardzo dużym utrudnieniem i angażującym, aby szybko usunąć awarię. W przypadku monobloków jest na to sposób.

Gotowy układ chłodniczy – monoblok chłodniczy

Bardzo szybki i łatwy montaż monobloku w docelowym urządzeniu chłodniczym znacznie usprawnia produkcję mebli chłodniczych. Wystarczy zamontować gotowy układ chłodniczy do urządzenia. Możliwość zastąpienia wszystkich potrzebnych komponentów do budowy układu przynosi wiele plusów. Zaczynając od ograniczenia czasu na logistykę i miejsce przeznaczone na magazynowanie wszystkich komponentów. Następnym aspektem jest szybkość i łatwość montażu takiego monobloku, a w późniejszym czasie serwis. Awaria monobloku może zostać w szybki sposób usunięta – wystarczy go zastąpić nowym egzemplarzem.

Jak może wyglądać serwis gotowego układu chłodniczego tzn. monobloku?

Wymiana 1 do 1 na nowy model monobloku.

W związku z specyfikacją monobloków, jako, że jest to gotowy układ mamy możliwość wymiany całego monobloku w urządzeniu. Powoduję to szybkie i sprawne rozwiązanie w razie jakiejkolwiek awarii z układem chłodniczym. Cała operacja zajmuje relatywnie mało czasu i jest mniej kosztowna od przyjazdu specjalistycznego serwisu (np. zamówienie i wymiana pojedynczych komponentów).

Szczegółowy opis

Więcej potrzebnych informacji odnośnie możliwości jakie oferują monobloki chłodnicze – gotowe układy chłodnicze, dostępne na stronie Monobloki chłodnicze. Rodzaje monobloków chłodniczych są podzielone ze względu rodzaj urządzenia chłodniczego, w którym zostają zastosowane.

Artykuł powstał we współpracy z doradcami technicznymi od Shelmo.

Treść całego artykułu o serwisie i gwarancji monobloków dostępny na stronie producenta.

SHELMO – producent gotowych układów chłodniczych – monobloków dla branży chłodniczej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Artykuly sponsorowane2

Artykuły sponsorowane

photomix image

10 najpiękniejszych filipińskich aktorek i gwiazd w 2022