Ibisz niepocieszony że informacja o zaręczynach trafiła do mediów

Ibisz niepocieszony że informacja o zaręczynach trafila do mediów

Krzysztof Ibisz o zaręczynach z Joanną Kudzbalską

Ponad tydzień temu media obiegła informacja o zaręczynach Krzysztofa Ibisza. Prezenter miał poprosić o rękę Joannę Kudzbalską, a aspirująca modelka zdążyła już pochwalić się w sieci pierścionkiem. Już nie ma wątpliwości, że to prezent od dziennikarza. W końcu postanowił skomentować swój związek.

Nie mówiliśmy nic o tym, że jesteśmy parą. Już prawie rok to trwało i nie mówię, że się ukrywaliśmy, ale nasi bliscy znajomi wiedzieli i gdzieś to dotarło do portali. Mieliśmy nadzieję, że to zostanie między nami, ale tak, już nie zaprzeczam – przyznał w rozmowie z Pomponikiem.

Agustin Egurrola pokazał zdjęcia z porodówki i zdradził imię chłopca.

Krzysztof liczył na to, że ten związek będzie utrzymany w tajemnicy, albo raczej – jak najdłużej uda się to robić. Wcześniej chętnie dzielił się informacjami o swoich relacjach – najpierw, będąc z dziennikarką Anną Zejdler czy następnie z Anną Nowak-Ibisz. Zaskoczeniem było więc to, że w tym przypadku starał się o nieco więcej prywatności. Nie był zadowolony, że o wszystkim dowiedziały się media.

Zobacz również; Natalia Siwiec korzysta z urlopu w Tulum w Meksyku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Agustin Egurrola pokazal zdjęcia z porodówki i zdradzil imię chlopca.

Agustin Egurrola pokazał zdjęcia z porodówki i zdradził imię chłopca.

174d3846e8a82952aaac4856753d

W Midlothian szczepili ludzi na koronawirusa powietrzem