Gdzie na kurs angielskiego we Wrocławiu?

intensywny kurs angielskiego we wroclawiu

Nauka języka angielskiego z podręczników według tradycyjnych metod staje się przeżytkiem. Wciąż jednak wiele szkół decyduje się na tego typu nauczanie. Ty jednak możesz inaczej pokierować swoją nauką, wybierając o wiele ciekawszy sposób na przyswajanie wiedzy z języka obcego.

Dlaczego tutaj, a nie gdzie indziej?

W Gerelis kursy językowe prowadzone są według autorskiej metody. Nie ma podręczników, ale rozdawane są pomoce dydaktyczne, które w sposób niesztampowy prowadzą do przyswajania nowej wiedzy. Nie ma ławek szkolnych i nudnego powtarzania nowych treści. W zamian dostajsz pakiet startowy z dostępem do platformy online, praktyczny segregator oraz bawełnianą torbę. Nie musisz więc obawiać się, że coś Ci umknie, nawet wtedy, gdy będziesz na wakacjach. Wszelkie materiały są w cenie kursu. Zawsze będziesz aktywny językowo mimo przerwy w kursie np. z powodu wyjazdów wakacyjnych.

W Gerelis kurs języka już od najmłodszych lat
W Gerelis uczymy języka już od najmłodszych lat

Konwersacja na pierwszym miejscu!

Jeśli zastanawiasz się, czy można nauczyć się języka obcego inaczej niż metodą tradycyjną, odpowiedź brzmi – oczywiście! W Gerelis nacisk kładzie się na konwersacje na różne tematy, np. o sprawach bieżących i ciekawostkach językowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dlatego każdy czuje się dostrzeżony i lepiej może współpracować z lektorem czy native speakerem. Prowadzący zwracają uwagę na pasje i osobowość kursantów, aby jak najlepiej dopasować treść rozmów i ułatwić im przyswajanie wiedzy. Co ważne, uwzględniane jest kryterium wiekowe, nawet wśród dzieci. Najmłodsi kursanci mają tylko 2 lata!

Autorski system nauczania i mnóstwo zabawy!

Tradycyjny system nauczania zastąpiono autorską metodą Elisabeth Schwigon, założycielki GERelis. Generalnie jest taka zasada – jak najwięcej komunikacji językowej, brak podręczników. Zróżnicowane metody nauki języka m.in. gry, interakcje z ćwiczeniami, warsztaty teatralne i dyskusje to świetny sposób na przełamanie barier językowych. Dostaniesz odpowiednie narzędzia, możliwość i przestań, aby rozwijać swoją pasję do języka obcego. W ten sposób zasady gramatyczne i słownictwo przyswoisz naturalnie. Zupełnie tak, jak małe dziecko, które uczy się języka ze słuchania.

Różne kursy na różne potrzeby

W Gerelis masz do wyboru kilka ciekawych kursów, które podzielone są tematycznie i według wieku. Zajęcia dla najmłodszych odbywają się w bajkowych przestrzeniach. Dzieci zapominają, że są na kursie, bo mają przędziną zabawę. Oprócz kolorowych, klimatycznych wnętrz są jeszcze zwierzęta zabrane ze schroniska. W szkole mają swój dom tymczasowy, a dzieci mają dużą frajdę, ucząc się wśród zwierząt. Zajęcia odbywają się w atmosferze przygody i zabawy. Dzieci biorą udział w akademii kucharza, w sali magicznego lasu, w mistrzowskim atelier i w wielu innych, równie bajkowych miejscach.

Są też kursy dla młodzieży i dla dorosłych. Są także zajęcia ukierunkowane na słownictwo i rozmówki biznesowe. Kursant poznaje język angielski w zakresie sprawnej komunikacji językowej w mowie, piśmie mi słuchaniu. Umie czytać ze zrozumieniem statusy, reporty, umowy oraz rozumie usłyszane negocjacje czy rozmowy telefoniczne. Natomiast dla indywidualistów są zajęcia prowadzone 1 na1 z samym lektorem czy native speakerem. Dla osób, które chcą w ekspresowym tempie nauczyć się swobodnej konwersacji, są kursy intensywne. To tylko kilak z nich, dlatego warto wejść na stronę szkoły i poczytać o całej ofercie.

Język angielski w Gerelis to szybka droga do swobodnej rozmowy w języku angielskim, właściwego akcentowania i opanowania gramatyki. Jeśli szukasz szkoły, która stosuje nowatorskie i przyjemne metody, jest to właściwe dla Ciebie miejsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

skup aut 1

AutoDave.pl – auto skup Bydgoszcz z pozycją lidera regionu

glowne kernau

Nowości od Kernau, jakich jeszcze nie było. Wybierz funkcjonalne AGD do stylowej kuchni