Gdzie kupić doładowanie Plus na kartę i jak zasilić nim konto?

2.telefonnakarteczyabonament cowybrac

Plus to operator, który cieszy się największym zainteresowaniem w Polsce, do tego może pochwalić się długą obecnością na rynku. Jeśli również stałeś się użytkownikiem tej sieci, koniecznie musisz dowiedzieć się, gdzie kupić doładowanie Plus na kartę, a także jak je wykorzystać.

Doładowanie Plus – gdzie można je nabyć?

Obecnie zakup doładowania Plus, jak i innych sieci, nie stanowi żadnego problemu, ponieważ są one dostępne niemal wszędzie. Oferują je takie placówki jak kioski, saloniki prasowe, stacje benzynowe, salony Plusa, a także markety i sklepy spożywcze. Można je znaleźć również w asortymencie sklepów Żabka. Z racji tego, że są one rozmieszczone w całym kraju, na każdym osiedlu większych i mniejszych miast, z pewnością nie będziesz miał żadnych trudności z zakupem doładowania. W wielu placówkach, również w Żabce, możesz także nabyć starter wybranej sieci.

Doładowanie Plus na kartę – jak je wykorzystać?

W jakiej postaci występuje doładowanie Plus? Można zakupić je w formie zdrapki, zwanej także telekartą. Najczęściej spotykane są jednak wydruki z terminala. Przypominają one paragon, na którym nadrukowany jest kod doładowujący. Uważaj, aby przypadkiem nie wyrzucić go do kosza.

Aby zasilić konto poprzez zakupione doładowanie, należy na klawiaturze telefonu wprowadzić kod: *123*telekod# i zatwierdzić go zieloną słuchawką. Jeśli wolisz, możesz również zadzwonić pod numer 5555 i postępować według usłyszanych instrukcji.

Plus – doładowanie z bankomatu

Czy wiesz, że doładowanie można kupić w bankomacie? Jest to rozwiązanie, które pojawiło się w automatach już kilka lat temu, jednak wciąż wiele osób nie wie o jego istnieniu. Aby zasilić konto, wystarczy znaleźć w menu „Usługi GSM” albo „Inne usługi”. Następnie trzeba podać numer swojego telefonu i kwotę doładowania. Należność zostanie pobrana z Twojej karty płatniczej. Jeżeli często wpłacasz lub wypłacasz gotówkę albo bankomat znajduje się nieopodal Twojego miejsca zamieszkania czy pracy, jest to bardzo wygodna opcja.

Doładowanie konta w sieci Plus przez internet

Osoby, którym zależy na czasie, mogą skorzystać z opcji zakupu doładowania Plus przez internet. Wystarczy, że odwiedzisz stronę operatora lub pobierzesz aplikację mobilną iPlus. Praktyczną opcją jest możliwość aktywowania cyklicznego zasilania konta. Jest to rozwiązanie dla osób, którym już nieraz zdarzyło się zapomnieć o przedłużeniu ważności.

Jakie jeszcze opcje oferuje PlusDoładowanie można zrealizować również poprzez bankowość mobilną. W tym przypadku trzeba zalogować się na stronie swojego banku lub w aplikacji i znaleźć pozycję „Doładowanie telefonu”. Bank poprosi Cię o podanie numeru telefonu i wysokości kwoty doładowania. Następnie obciąży Twój rachunek.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

glowne 20230628205932 pexels photo 5990969.jpeg

Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z erekcją?

iStock 1186686724

Jak wybrać odpowiedni tytoń do fajki wodnej?