Gala Punchdown. „Waluś” walczy o życie w szpitalu

Gala Punchdown. 22Waluś22 walczy o życie w szpitalu

Gala Punchdown 5, która odbyła się w piątek we Wrocławiu, zakończyła się zwycięstwem Dawida „Zalesia” Zalewskiego. Fatalnie zakończyła się ona też dla znokautowanego przez „Zalesia” Artura „Walusia” Walczaka.

Gala Punchdown. Artur ma ciężkie uszkodzenie mózgu

Niestety nie rokuje to dobrze. Jest malutka szansa na przeżycie. Świat się kończy – napisał na Instagramie jego przyjaciel, Piotr „Bonus BGC” Witczak.

Gala

Po nokaucie „Waluś” został przewieziony do szpitala, ale chyba nikt się nie spodziewał, jak poważne są obrażenia. Ujawnił to w sobotę przyjaciel zawodnika, Bonus BGC, który napisał, że Walczak walczy o życie i znajduje się w stanie krytycznym ze względu na krwiaka mózgu. Zarzucił też zbyt wolną pomoc medyczną, udzieloną „Walusiowi”. Twierdził, że Walczak czekał na karetkę około 30 minut, co może zaważyć na jego zdrowiu lub nawet życiu.

Zobacz również: Wichniarek ostro w sprawie hejtu na Rafała Gikiewicza

„Podczas nieszczęśliwego zdarzenia z wczorajszego wieczoru natychmiastowo zareagowali obecni na miejscu ratownicy medyczni, którzy przenieśli Artura w bezpieczne miejsce, w którym otrzymał pomoc doraźną i zostać poddany dalszej ocenie medycznej. Zawodnik zachowywał przytomność, ale zaobserwowane przez ratowników niepokojące symptomy neurologiczne skłoniły ich do wezwania na miejsce pogotowia ratunkowego, co niezwłocznie uczyniono. Następnie pogotowie przetransportowało Artura do jednego z wrocławskich szpitali w celu…

Link do źródła

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Szybkie i zdorwe przekaski na diecie

Przepisy na szybkie i zdrowe przekąski do pracy

Bez nazwy 2

Doda usunęła swój tatuaż po Radku. Ma teraz wielką ranę