Etui silikonowe na telefon Ring Ultra Slim do iPhone 12 Mini 5.4

Alogy Etui silikonowe na telefon Ring Ultra Slim do iPhone 12 Mini 5.4 to produkt wysokiej jakości, zrobiony z termoplastycznego, miłego w dotyku silikonu, który dopasowuje się do urządzenia, chroniąc je przed niechcianymi uszkodzeniami.

Alogy Etui silikonowe na telefon Ring Ultra Slim do iPhone 12 Mini 5.4

Etui Ring Ultra Slim firmy Alogy dedykowane do Apple iPhone 12 Mini 5.4 to wysokiej klasy pokrowiec, o bardzo prostym i eleganckim designie, który dzięki matowej strukturze przez długi czas pozostanie czysty i estetyczny, bez widocznych odcisków palców.

Prosty design idealnie sprawdzi się podczas ważniejszych momentów, będąc eleganckim dodatkiem. W wewnątrz etui posiada miękki materiał, który dba o ochronę tyłu naszego urządzenia, zapobiegając jego porysowaniu i uszkodzeniu. Do zestawu dołączona została również smyczka, która jeszcze bardziej zadba o bezpieczeństwo naszego telefonu i zarazem pozwoli na łatwiejsze przenoszenie go.

Spigen Etui na telefon Rugged Armor do Apple iPhone 12 Mini Matte Black

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Co myślisz?

Avatar of zWEB

Dodane przez zWEB

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Nicole Poturalski jest w ciąży z Bradem Pittem?

Brad Pitt znowu zostanie ojcem?

Monika Olejnik straciła mamę. Zamieściła wzruszający wpis

Monika Olejnik pożegnała mamę. Zamieściła wzruszający wpis