Do czego służą kolce w butach golfowych?

jak wybrac spike do butow golfowych

Kolce są prostym, ale doskonałym wynalazkiem, który zapewnia bezpieczną postawę podczas gry w golfa.

Kolec, lub innymi słowy spike, sam w sobie jest jednym z klasycznych dodatków do stroju golfowego. Dlatego też najlepsze spike’i do butów golfowych pozostały i zawsze pozostaną jeszcze jednym elementem świadomości golfowej, istotną częścią tradycji, która może poprawić i udoskonalić umiejętności gry.

Spike golfowy – funkcjonalny dodatek do obuwia golfowego

Spike golfowy
Jakie spike do butów marki champ wybrać najlepiej

Znalezienie odpowiednich kolców golfowych jest tak samo ważne jak wybór świetnego drivera na następną grę. Kolce zapewniają pewniejsze oparcie i sprawiają, że czujemy się pewniej podczas chodzenia i wykonywania zamachów. Spike’i golfowe mogą być wykonane z różnych materiałów. Dostępne są kolce stalowe, tytanowe, a nawet plastikowe. Golfiści mający problemy z poruszaniem się, mają do wyboru kolce elastyczne, które po zamontowaniu na butach okazują się dość lekkie i wytrzymałe. Ogólny typ kolców decyduje o przyczepności i wygodzie golfisty. Kolce stabilizują stopy, wbijając się w murawę. Dociążają nogę i dają o wiele lepszą przyczepność niż obuwie bez kolców. Pełna oferta dostępna jest w sklepie ze sprzętem golfowym BogiGolf.com.pl

Bezpieczna, stabilna i pewna gra z kolcami do butów golfowych

Właściwa para kolców do butów golfowych pomaga uniknąć kontuzji i zachować stabilność na różnych terenach. Obecność kolców na obuwiu może również zwiększyć pewność siebie podczas każdego uderzenia i sprawić, że gra będzie efektywniejsza. Kolce golfowe umożliwiają golfiście mocniejsze osadzenie stopy na trawie, ziemi, piasku czy żwirze. Idealnie nadają się do zapewnienia stabilności stóp na polu golfowym, pozwalając z łatwością pokonać każdy bunkier, a jednocześnie pomagając uniknąć nieprzyjemnych poślizgnięć podczas mokrych rund, kiedy przyczepność stóp jest najważniejsza. Grając na trawie, zaraz po deszczu czy na porannej rosie, łatwo o zachwianie równowagi, a to prosta droga do kontuzji lub utraty precyzji strzału. Kolce golfowe eliminują ten aspekt ryzyka.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

pexels karolina grabowska 4996780

Jak wybrać quada?

glówne 20220519202754 download

Małe domowe biuro – jak urządzić i zaaranżować?