Pakiety usług z telewizją i internetem – jakie są najlepsze oferty?

telewizjaiinternet

Mówiąc o telewizji i internecie, często myśli się o nich w kontekście szeroko pojętej rozrywki. Obie usługi mają jednak o wiele więcej zastosowań, m.in. w zakresie pozyskiwania informacji, a nawet edukacji. Aby wygodnie korzystać z każdej z nich, powinno się wybrać ofertę, która to umożliwi. Dlaczego warto zdecydować się na pakiet łączony? Oto najważniejsze informacje!

Dlaczego telewizja i internet w zestawie?

Telewizja i internet to najpopularniejsze media, z których korzysta większość społeczeństwa. Według badań przeprowadzonych przez The Gauge blisko 88% polskich gospodarstw domowych używa telewizji kablowej, sieciowej lub satelitarnej. Kanał służy przede wszystkim do oglądania rozrywki, śledzenia seriali, a w ważnych momentach, jak np. zbliżające się wybory, jest także źródłem informacji na dany temat.

Streaming to około 6,7%. Chociaż to niewiele w porównaniu z zasięgiem telewizyjnym, to warto zauważyć, że są to kanały, z których przede wszystkim korzysta młodzież. Wśród użytkowników do 24. roku życia można zaobserwować tendencję wzrostową (do 32,9%). Do tego niezbędny jest jednak internet o wystarczającej mocy, dzięki któremu da się oglądać programy w najwyższej jakości, nawet na kilku urządzeniach w domu jednocześnie.

Warto także dodać, że internet wykorzystywany jest nie tylko w formie rozrywki, bo może służyć do nauki, pracy, czy działań społecznościowych i to nie tylko w grupie dzieci i młodzieży. Z tego względu najlepiej działać dwutorowo, a więc zadbać o telewizyjną rozrywkę i możliwości internetowe.

Jakie są zalety oferty?

Nie każdy operator decyduje się na stworzenie oferty z internetem i telewizją, co wydaje się ogromnym błędem. Jest to zestaw, z którego skorzysta wiele osób i z pewnością będą oni z niego zadowoleni.

Z tego faktu zdaje sobie sprawę firma Play, która przygotowała promocyjną ofertę dla swoich stałych klientów i osób dopiero dołączających do grona jej odbiorców.

W ramach zestawu klienci mogą zdecydować się na jedną z 3 pakiety:

  • Do 165 kanałów + Internet do 300 Mb/s;
  • Do 165 kanałów + Internet do 600 Mb/s;
  • Do 165 kanałów + Internet do 1 Gb/s.

Poza prędkością internetu promocje różnią się dostępnością niektórych opcji dodatkowych, np. każda przewiduje promocyjny dostęp do streamingu Netflix, ale w ramach najwyższego pakietu można dodatkowo wypróbować Cinemax oraz Eleven Sports.

Kto będzie zadowolony z oferty?

Promocja w Play Internet + Telewizja przypadnie do gustu wielu osobom i to niezależnie od wieku. Poza tym możliwość oglądania różnorodnych kanałów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli chodzi o rozrywkę, i będzie na bieżąco z wiadomościami zarówno z kraju, jak i ze świata.

Dodatkowo szybki internet pozwala na wygodne korzystanie z sieci, wtedy gdy jest to potrzebne. Duża prędkość zapewnia płynność np. podczas uczestniczenia w szkoleniach, prowadzenia wideokonferencji czy zwyczajnych rozmów z bliskimi. To także oglądanie ulubionych programów w najwyższej jakości.

Często zdarza się, że każdy z domowników odpoczywa inaczej i np. w tym samym czasie ktoś gra, inny ogląda serial lub prowadzi wideorozmowę. W takim wypadku szybki internet jest niezbędny, aby każdy był usatysfakcjonowany z jego działania.

Dlaczego warto wybrać domowy światłowód od Play?

Światłowód od Play w ofercie z telewizją to świetny wybór pod wieloma względami. Przede wszystkim promocyjny zestaw to gwarancja niższej ceny – klient otrzymuje aż dwie usługi, za które osobno musiałaby zapłacić o wiele więcej.

Dodatkowo tego typu pakiet jest obsługiwany przez nowoczesne urządzenie – router Play BOX NET. Dostarcza on sieć bezprzewodową w najnowszym standardzie Wi-Fi 6. Pozwala na korzystanie z łącza na kilku urządzeniach jednocześnie przy zachowaniu jego stabilności i szybkości. Poza tym dwie anteny wewnętrzne łączą się przy pomocy standardowej sieci, a także za pośrednictwem anten 5G.

Źródła:

  1. https://www.nielsen.com/pl/news-center/2023/the-gauge-poland-september/
  2. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ilu-polakow-korzysta-z-platform-streamingowych-netflix-hbo-max-disney-player-amazon-apple-tv-cena-jak-pobrac

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

howtomanageonlinestore

Jak efektywnie zarządzać sklepem internetowym? 3 przydatne wskazówki

rsz pokoj z lalkami 1

Lalki dla dzieci – jak wybrać idealną towarzyszkę dla malucha?