Kulinarne imperium rodziny Magdy Gessler

Kulinarne imperium rodziny Magdy Gessler

Magda Gessler od 2010 r. prowadzi program „Kuchenne rewolucje”, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzom pewnie trudno sobie wyobrazić, jak współczesna telewizja wyglądała bez „królowej TVN”. A jednak droga do tego tytułu była wyboista i kręta. Co ciekawe, restauratorka początkowo wcale nie planowała kariery w telewizji.

Magda Gessler to nie tylko osobowość telewizyjna i odnosząca sukcesy restauratorka. Prowadząca „Kuchenne rewolucje” to także członkini klanu, który sporo namieszał w polskim show-biznesie. Wielu krewnych niemal dorównuje jej popularnością. Przed wami losy rodziny Gesslerów.

Klany gwiazd: rodzina Magdy Gessler

Opowieść o rodzinie Gesslerów powinniśmy zacząć od rodziców najbardziej znanej przedstawicielki tej familii. Najpierw się skupmy się na rodzinie Ikonowiczów. Magda Gessler (wtedy Ikonowicz) przyszła na świat w 1953 r. w Komorowie. Jest córką Mirosława Ikonowicza i Olgi Borkowskiej, która urodziła ją, mając 18 lat. Niestety, przez pewien czas nie było jej dane cieszyć się macierzyństwem. Młoda matka cierpiała na gruźlicę i z powodu choroby nie mogła zajmować się córką.

Maciej Stuhr przyznał – obawiam się o życie swoje i rodziny

Sytuacja Ikonowiczów zmieniła się, gdy Mirosław Ikonowicz, dziennikarz, dostał posadę korespondenta zagranicznego Polskiej Agencji Prasowej. Dla jego najbliższych oznaczało to liczne podróże i życie na walizkach. Po pewnym czasie bowiem musieli zmieniać miejsce zamieszkania. W związku z tym Magda Gessler jako mała dziewczynka mieszkała m.in. w Sofii i Hawanie. Później zaś osiadła w Hiszpanii, gdzie ukończyła malarstwo na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie.

Zobacz również: Julia Wróblewska boryka się z zaburzeniami. Jest w ośrodku terapeutycznym!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

meme lad61d1cdee8767a

Idzie „Nowy ŁAD”

Jest grubo po 80

Jest grubo po „80” i jest „najstarszą didżejką w Polsce”