Jak wybrać odpowiednią szafę magazynową?

glowne 20230104105257 g446addda413152b2233d222a884039d5035a377fcc2e4bd93242ba2003520ff41691124bd425a48cb00ae276f6970813 640.jpg

Posiadanie odpowiednich szafek magazynowych do swojej przestrzeni magazynowej może pomóc ograniczyć bałagan do minimum i ułatwić pracownikom jak najszybsze znalezienie potrzebnych części i sprzętu. Jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj szafy magazynowej będzie dobrze pasował do Twoich konkretnych wymagań, sprawdź nasze wskazówki!

Szafki magazynowe- dokonaj odpowiednich pomiarów

Kupując szafki magazynowe, trzeba zrobić odpowiednie pomiary, aby upewnić się, że zmieszczą się w dostępnej przestrzeni. W niektórych przypadkach może być konieczne zainstalowanie szafek przez profesjonalistę, dlatego ważne jest, aby również to wziąć pod uwagę, planując zakup szafki. Oprócz pomiarów dostępnego miejsca musisz zastanowić się, co będziesz przechowywał w szafce. Do przedmiotów o większych gabarytach potrzebne będą większe przestrzenie między półkami niż do mniejszych. Warto wybrać taką szafkę, która ma regulowaną wysokość półek.

Weź pod uwagę ograniczenia wagowe

Należy pamiętać, że różne szafki oferują różne limity wagowe. Niektóre szafki magazynowe sprawdzą się lepiej do przechowywania bardzo ciężkich przedmiotów, podczas gdy inne szafki mogą pozwalać tylko na przechowywanie mniejszych przedmiotów. Upewnij się wcześniej, jakie są dokładne ograniczenia wagowe szafki, aby mieć pewność, że będzie ona w stanie bezpiecznie pomieścić przedmioty, które chcesz przechowywać. Wyposażenie techniczne magazynu maes.com.pl oferuje szafki różnych gabarytów i rozmiarów. Znajdziesz tam szafkę odpowiednią do Twoich potrzeb.

Wybór drzwi i zamka

Wybierając szafkę, masz do rozważenia kilka rodzajów zamknięcia. Zwykłe drzwi zapewniają dobry przegląd całej zawartości szafki, ale muszą być otwierane na zewnątrz. Drzwi przesuwne są doskonałą alternatywą w ciasnych przestrzeniach, ale pozwalają na dostęp tylko do jednej strony na raz. Drzwi żaluzjowe wsuwają się w samą szafkę, dzięki czemu nie zajmują w ogóle miejsca w pomieszczeniu, jednocześnie pozwalając zobaczyć pełną zawartość szafki.

 

Chcesz zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi i kradzieży? Zamykana szafka jest szczególnie ważna, jeśli przechowujesz cenne przedmioty. Wybierz zamek na klucz, jeśli dostęp do szafy ma być ograniczony tylko do jednej osoby. Alternatywnie elektroniczny zamek szyfrowy umożliwia dostęp do szafy kilku osobom bez konieczności dorabiania kluczy.

Szafy magazynowe Maes

Jeśli szukasz najlepszych dostępnych na rynku szafek magazynowych, to sprawdź ofertę sklepu Maes. Szafy metalowe magazynowe maes.com.pl, to gwarancja najwyższej jakości i atrakcyjnej ceny. Szafy są trwałe, solidnie wykonane i bezpieczne. Kupując szafkę, można ją dowolnie konfigurować i dostosować do własnych potrzeb.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

shutterstock 1992563192

Etykieciarka przemysłowa — czy warto ją mieć w swojej firmie?

pexels andrea piacquadio 783243 1

Jak kupić obserwujących na Instagramie?