Ginekologia estetyczna w BELLA DERM – skorzystaj z naszej pomocy!

ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna jest dosyć młodą dziedziną medycyny. Poświęcona jest kobietom – dotyczy dolegliwości okolic intymnych. Nie jest wyłącznie nastawiona na poprawę estetyki, bo tak naprawdę w pierwszej kolejności skupia się na poprawie funkcjonalności narządów płciowych.

Zabiegi ginekologii estetycznej – kiedy warto skorzystać?

Problemy z narządami rozrodczymi mogą się zacząć u kobiety już w bardzo młodym wieku. Bardzo często nie zgłasza się takich dolegliwości u lekarza, choć większość z nich da się usunąć bezpiecznymi i skutecznymi metodami – zabiegi są najczęściej laserowe i praktycznie nie zostawiają widocznych śladów.

Gabinet kosmetyki lekarskiej Bella oferuje wiele zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej. Na konsultację można się zgłosić w przypadku rozluźnienia pochwy, obniżenia narządu rodnego albo wysiłkowego nietrzymania moczu, przeprowadzana jest także plastyka warg sromowych, rozjaśnianie okolic intymnych, regeneracja śluzówki narządu rodnego. Zabiegi poprawiają komfort życia i przywracają satysfakcję seksualną, a choć pacjentkami są w większości młode kobiety, jak najbardziej do gabinetu mogą się zgłosić także osoby w starszym wieku. Trzeba się jednak liczyć z tym, że u seniorek zdolności regeneracyjne organizmu są gorsze, dlatego tak ważny jest wybór właściwej metody leczenia.

Czy zabiegi są bezpieczne?

Największym zainteresowaniem cieszą się zabiegi z użyciem lasera oraz ultradźwięków głębokodziałających Ultravera. Są to metody małoinwazyjne, więc ryzyko ewentualnych powikłań jest bardzo niskie, a okres rekonwalescencji to zazwyczaj kilka, kilkanaście dni – wyjątkiem są zabiegi ginekologii plastycznej, po których powrót do optymalnej formy zajmuje około miesiąca. W trakcie rekonwalescencji należy oczywiście zawsze stosować się do zaleceń lekarza.

Przed każdym zabiegiem pacjentka musi skonsultować się ze specjalistą. Główne przeciwwskazania to choroba nowotworowa i aktywna infekcja, możliwe jest natomiast wykonanie zabiegu w okresie karmienia piersią. W dniu zabiegu kobieta nie może miesiączkować – w takich sytuacjach wizyta zostaje przełożona na inny termin. Poprawa funkcjonalności narządów rodnych jest długotrwała, a zabiegi można w razie potrzeby powtarzać.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Profesjonalne środki czystości - dowiedz się, co je wyróżnia!

Profesjonalne środki czystości – co je wyróżnia?

30

Moda na perły: Klasyczny wdzięk z nutką osobistego stylu