Nowy rozdział w życiu Żyły i Ziętek. Para wprowadziła się do nowego domu

Nowy rozdział w życiu Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Para wprowadziła się do nowego domu. Teraz skoczek i aktorka zajmują się wiciem wspólnego gniazdka.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek nie funkcjonują oficjalnie jako para, ale to, że skoczek i aktorka, była regionalna miss nastolatek, są ze sobą w związku, to tajemnica poliszynela. Świadczą o tym nie tylko korespondujące wpisy na ich kontach na Instagramie, ale także posty byłej żony sportowca.Justyna Żyła zarzuca Piotrowi, że ją skrzywdził, ostatnio miała do niego pretensje o rzekome odebranie samochodu służącego zaspokojeniu potrzeb ich dzieci.Przeczytaj też: Justyna Żyła nie odpuszcza skoczkowi. „Wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej”Piotr Żyła nie komentuje tych oskarżeń i układa sobie życie u boku kolejnej partnerki. Jak donosi prasa, skoczek właśnie zamieszkał w nowym domu z Marceliną Ziętek. Wcześniej para rezydowała w mieszkaniu sportowca. Teraz mają do dyspozycji nie tylko większy metraż, ale i ogród.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Co myślisz?

Avatar of zWEB

Dodane przez zWEB

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Wiśniewski skomentował narodziny syna. Wyjaśnił, dlaczego został ojcem po raz piąty

Domowa sieć nie daje rady? Jest jedno rozwiązanie, ale prawdopodobnie się go boisz